2500 TL Wireless fare tercihi

R1 Pro videosunu kutu içeriğini atar mısınız hocam videosunu vs detaylı şekilde. Başkaların videosu vs olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan detaylı kutu içeriğini görebilirsiniz.

R1 Pro videosunu kutu içeriğini atar mısınız hocam videosunu vs detaylı şekilde. Başkaların videosu vs olur.

Ve R1 Pro şarjı ne kadar gidiyor?

1K da 75 saat markanın verilerine göre, ancak değişiklik gösterebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan detaylı kutu içeriğini görebilirsiniz.

1K da 75 saat markanın verilerine göre, ancak değişiklik gösterebilir.

Bu dongle sız hali değil mi? Düz sipariş ile gelecek kutu içeriği değil mi? Sizce beyaz leke tutar mı?

Düz sipariş ile gelecek olan kutu içeriği dongle yok, bende yeni beyazından sipariş verdim hocam zamanla leke tutacak mı göreceğiz ancak ben tutacağını sanmıyorum.

Şimdi biraz cahilce bir soru olacak biliyorum hiç Wireless kullanmadım da emin olmak adına soracağım bu videoda dongle yok değil mi normal bildiğimiz USB olan 1K da çalışmasını sağlayan normal bağlantısı kablosu ve yapıştırmaları var doğru mudur? Bu arada Wraith de hiç indirim oluyor mu?

Şimdi biraz cahilce bir soru olacak biliyorum hiç Wireless kullanmadım da emin olmak adına soracağım bu videoda dongle yok değil mi normal bildiğimiz USB olan 1K da çalışmasını sağlayan normal bağlantısı kablosu ve yapıştırmaları var doğru mudur? Bu arada Wraith de hiç indirim oluyor mu?

Evet 1K da çalışmasını sağlayan uzatıcı mevcut, yanında grip tape de geliyor, Wraith'de ben swar50 kodunu kullandım 50 TL indirim yaptı, onun dışında indirim oluyormu bilmiyorum.

Wraith ürünlerinde paketi açınca dahi iade alınmadığını öğrendim o yüzden kesinlikle uzak duracağım bir site oldu benim için. Bu kafadan çıkılmalı diye düşünüyorum.

Wraith ürünlerinde paketi açınca dahi iade alınmadığını öğrendim o yüzden kesinlikle uzak duracağım bir site oldu benim için. Bu kafadan çıkılmalı diye düşünüyorum.
Hocam zaten Wraith'den sipariş ettiğin ürünler kötü ürünler değil. İade etmeni gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Değişim yapıyorlar onu sorarsan garantisi kendileri zaten. Yine de almak istemezseniz indirim kovalamanızı tavsiye ederim 1-2 günde önce Razer Deathadder v3 pro Teknosa ve Vatan'da 2600tl idi.

Paket açılımı yaparken video kaydı alırsınız, herhangi bir kusur varsa üründe videoyu gönderirseniz iade alırlar diye düşünüyorum, almazlarsada THH'ya başvurabilirsiniz.

Paket açılımı yaparken video kaydı alırsınız, herhangi bir kusur varsa üründe videoyu gönderirseniz iade alırlar diye düşünüyorum, almazlarsada THH'ya başvurabilirsiniz.

Ürünü beğenmeme ihtimailim var o yüzden yoksa sorunlu olacağını sanmıyorum sorunlu olursa da THH ile uğraşamam bilindik yerler siteler markalar varken daha güvenilir diyeyim daha doğru olur. Yarın ince hesap cuma gecesi var oraya bir bakacağım olmazsa başka yerden başka model alırım diye düşünüyorum.

Bu iki fareden hangisi?

Başka öneri yapmayın yapacaksanız İncehesap'tan yapın lütfen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı