2500 TL Wireless fare tercihi

M800 Ultra da da 1K var sadece 4K için ayrı satın almak lazım. Ayrıca cam olacağını sanmıyorum.

R1 Pro'da da 4K dongle ayrı almak gerekiyor aynı M800 ultrada olduğu gibi. Bu arada cam diye biliyorum ben skatezleri.

M800 Ultra 600mAh beyaz modelini sipariş verdim arkadaşlar.

Teşekkürler inceleyeceğim bakalım umarım beğeneceğim.

M800 Ultra için güzel skatez ve grip tape satan yer var mıdır?

?

@fenerbahceli49 @SF24 2.4Hz dongle takılı şu an bilgisayara 800DPI ve 1000Hz de kullanıyorum fareyi dün elime ulaştı fakat takılmalar yaşıyorum neden? Heleki Valorant'ta acayip takılma yaşıyorum Apex oynadım CS oynadım onlarda çok ama çok nadir oluyor Valorant'ta acayip oluyor bunun nedeni ne mouse mu arzalı?

Ethernet ile bağlı kasam kasamda Bluetooth adaptörü mouse adaptörü klavye ve kulaklık takılı bir de Ethernet.

Son düzenleme:

?

@fenerbahceli49 @SF24 2.4Hz dongle takılı şu an bilgisayara 800DPI ve 1000Hz de kullanıyorum fareyi dün elime ulaştı fakat takılmalar yaşıyorum neden? Heleki Valorant'ta acayip takılma yaşıyorum Apex oynadım CS oynadım onlarda çok ama çok nadir oluyor Valorant'ta acayip oluyor bunun nedeni ne mouse mu arzalı?

Ethernet ile bağlı kasam kasamda Bluetooth adaptörü mouse adaptörü klavye ve kulaklık takılı bir de Ethernet.
Hocam kasa uzakta veya yerde ise kesilme oluyor olabilir veya driver ile ilgili sorun olabilir.

Hocam kasa uzakta veya yerde ise kesilme oluyor olabilir veya driver ile ilgili sorun olabilir.

Kasa 1 metrelik bir mesafede mouse ile ve masamın üstünde. Driverda son sürüm sitesinden indirdim. Kasada sadece 2.4Hz takılıyken oluyordu bu sorun şimdi çıkardım kabloyu uzatıcı ile farenin önüne getirdim sorun çözüldü gibi gözle görülür bir şey olmadı ama ben zaten kablosuz kullanmak kablo görüntüsünü kaldırmak istiyordum.

Bu bir çakışmamı diğer adaptörlerle modemle falan (Ethernet ile bağlıyım kasaya) yoksa 2.4 USB de mi sorun var? Ya da normal mi?

Son düzenleme:

?

2.4Ghz kullanımında bazı kişiler sorun yaşamış. Redditte çözümü paylaşılmıştı hocam.
Bir de çakışma sorunu olmuş olabilir.

2.4GHz kullanımında bazı kişiler sorun yaşamış. Reddit'te çözümü paylaşılmıştı hocam.
Bir de çakışma sorunu olmuş olabilir.

Çözüm nedir ben bulamadım sana zahmet bir atabilirsen. Çakışma sorunu nasıl çözülür?

Bir de bir sorum olacak fare kabloya takılı değilken scrollun yanında ki tuş yanmıyor normal mi bu farede bu?

M800 Ultranın scroll altında ki ışığı hep yanık mı olmalı? Yanmıyor benimki hiç

@SF24

Son düzenleme:
Çözüm nedir ben bulamadım sana zahmet bir atabilirsen. Çakışma sorunu nasıl çözülür?

Bir de bir sorum olacak fare kabloya takılı değilken scrollun yanında ki tuş yanmıyor normal mi bu farede bu?

M800 Ultranın scroll altında ki ışığı hep yanık mı olmalı? Yanmıyor benimki hiç

@SF24
Hocam mouse'u edinmediğim için pek bilgim yok o konuda.
Çözüldü: Delux M800 Ultra takılma problemi şurada bahsettiğim çakışma sorununa benzer bir sorun mevcut. Bu şekilde çözüm sağlayanlar var.
Redditte o mesaj kalkmış, muhtemelen Delux software ile alakalıydı.

Geri
Yukarı