2500 TL'lik sistem nereden alınmalı?

Glitchy

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sistemimin 4 parçası bir bilgisayarcıdan alınacak ama piyasada çok bir geçmişim yok. Mağazaların güvenilirliği, kalitesi hakkında çok fikrim yok. İnventus demeyin, ben de isterdim ama bütçe:).

Ben 3 site buldum. Sinerji'nin son anda fiyatları uçtu ondan vazgeçtim.

Eksen bilgisayar 2500 ₺
Webdenal 2465 ₺
Ebrar bilgisayar 2250+150=2400 ₺(RAM yok onu eklersek +150 ₺ diye)

Sadece fiyat değil de güvenlik, kargolama, destek ve eksiksiz olması da önemli. Tecrübesi olanlar lütfen yardımcı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1 ay kadar önce webdenal sitesinden aerocool ds200 black kasasını aldım. Kasa içeriği eksiksiz ve tamdı. Kargolama olayları da güzel kasada bir çizik bile yoktu, zaten normalde kasayı aldığımızda içerisi köpük dolu oluyor. Özetleyecek olursak bir sorun yaşamadım.

Arkadaşlar sistemimin 4 parçası bir bilgisayarcıdan alınacak ama piyasada çok bir geçmişim yok. Mağazaların güvenilirliği, kalitesi hakkında çok fikrim yok. İnventus demeyin, ben de isterdim ama bütçe:).

Ben 3 site buldum. Sinerji'nin son anda fiyatları uçtu ondan vazgeçtim.

Eksen bilgisayar 2500 ₺
Webdenal 2465 ₺
Ebrar bilgisayar 2250+150=2400 ₺(RAM yok onu eklersek +150 ₺ diye)

Sadece fiyat değil de güvenlik, kargolama, destek ve eksiksiz olması da önemli. Tecrübesi olanlar lütfen yardımcı olsun.
Bence ebrarbilgisayar'dan al. Güvenilir site Msi Resmi Satış Bayisi. Msi bu tarz şeyleri araştırmadan yapmaz.

Kusura bakmayın arkadaşlar ban yedim. Bu sistemi cidden anlamıyorum. Tamam çok güzel Türkçe'ye önem verilmesi ama ben bir noktayı yanlış koyupta 3-4 gün ban yiyorsam başka adamın Türkçe'yi kullanarak hiçbir ceza almaması bence saçma. Adaletli olunması gerektiğini ve daha dikkat edilmesini öneriyorum. Başlığım tamamen alakasız bir şeye çevrildi 4 parçalık sistem mi toplanır?

Her neyse sanırım fiyatı nedeniyle Ebrar Bilgisayar'ı tercih edeceğim herkese teşekkürler umarım bir sorun çıkmaz:).

Ben 1 ay kadar önce webdenal sitesinden aerocool ds200 black kasasını aldım. Kasa içeriği eksiksiz ve tamdı. Kargolama olayları da güzel kasada bir çizik bile yoktu, zaten normalde kasayı aldığımızda içerisi köpük dolu oluyor. Özetleyecek olursak bir sorun yaşamadım.
Webdenal'a güveniyorum sanırım ama adamlar her şeyi satıyor yahu :LOL:. O yüzden alım sonrası işlemlerden korkuyorum biraz açıkçası hem de Ebrar kıl payı olsa da daha bütçeli.

Teknobiyotik olabilir.
Onu düşünüyordum ama olumsuz yourumu çok görünce vazgeçtim. Yine de saolun:).

Bence ebrarbilgisayar'dan al. Güvenilir site Msi Resmi Satış Bayisi. Msi bu tarz şeyleri araştırmadan yapmaz.

Ben de öyle düşünüyorum saolun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı