2500 TL'ye akıllı saat önerisi

Watch GT mi önerirsiniz mi Watch mı?

Watch GT ve mi Watch'lar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Watch 5 alıyorum hocam.

@berat3636 Watch 5 satın aldım hocam yanında Spigen kordon ekran korumalı koruma aldım fakat 67 W şarj aleti kullanıyorum şarj ederken Type-C girişi olduğu için hızlı şarj olup olmadığını nasıl anlarım ve sıkıntı çıkar mı 67 W olması.

67W uzun vadede saati çöpe çevirecektir.
Ayrıca boşuna ekran koruyucu almışsınız.
Watch 5 ekranı safir kristal.
Onlarca kez duvara aşırı hızlı vurdum, düşürdüm, hiçbir şey yok. Çünkü safir kristal dünyada ki en sert 2. madde.
YouTube'a Galaxy Watch 5 ekran dayanıklılığı yazın ve 2-3 tane video izleyin anlayacaksınız. Bıçak sürseniz bile çizilmez. Bıçağı ekrana bastırırsanız anca öyle kırılır ekran.
Saat zaten 2W ile şarj oluyor.
Telefonunuz nedir?

Onlarca kez duvara aşırı hızlı vurdum, düşürdüm, hiçbir şey yok. Çünkü safir kristal dünyada ki en sert 2. madde.
YouTube'a Galaxy Watch 5 ekran dayanıklılığı yazın ve 2-3 tane video izleyin anlayacaksınız. Bıçak sürseniz bile çizilmez. Bıçağı ekrana bastırırsanız anca öyle kırılır ekran.
Telefonunuz nedir?

2W değil 15W diye gördüm internette ama.

Telefonunuz nedir?

2W ile hızlı şarj olma özelliği mi var da ben bilmiyorum saat aşırı hızlı şarj olmakta. Ve ekran koruyucular yanında hediye geldi ücret ödenmedi.

2W değil 15W diye gördüm internette ama.

2W ile hızlı şarj olma özelliği mi var da ben bilmiyorum saat aşırı hızlı şarj olmakta. Ve ekran koruyucular yanında hediye geldi ücret ödenmedi.

Ha o zaman güzel.
Ama taktırmayın koruyucuları. Gerek yok boşuna duracak.
Her yerde 10W hızlı şarj desteklediği yazıyor fakat bende wattmetre adlı cihaz var.
Bakıyorum internette 10W ile 1 saatte şarj olduğu yazıyor. Wattmetre ile bakıyorum 2.7W civarı çekiyor ve 1 saatte şarj oluyor.
Ama şöyle bir şey var.
Saat kabloya takılı olmasa bile 1.3W enerji çekiyor kablo hep.
Şarjda bırakmayın kabloyu o yüzden.
40mm versiyonu mu aldınız yoksa 44mm mi?
Hangi rengi aldınız?
Telefonunuz nedir?

Ha o zaman güzel.
Ama taktırmayın koruyucuları. Gerek yok boşuna duracak.
Her yerde 10W hızlı şarj desteklediği yazıyor fakat bende wattmetre adlı cihaz var.
Bakıyorum internette 10W ile 1 saatte şarj olduğu yazıyor. Wattmetre ile bakıyorum 2.7W civarı çekiyor ve 1 saatte şarj oluyor.
Ama şöyle bir şey var.
Saat kabloya takılı olmasa bile 1.3W enerji çekiyor kablo hep.
Şarjda bırakmayın kabloyu o yüzden.
40mm versiyonu mu aldınız yoksa 44mm mi?
Hangi rengi aldınız?
Telefonunuz nedir?

44 mm lacivert kordonları var telefonum Xiaomi Redmi Note 10 Pro.

Yeni konular

Geri
Yukarı