2500 TL'ye alınabilecek akıllı saat önerisi

PyXs

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben akıllı saat almak istiyorum ve bütçem 2500 TL saat ikinci el olarak da alabilirim bana onerebileceginiz bir saat var mı?
Şarjı şöyle en az 3 gün gidecek güzel bir saat.
Kendim Watch 4 ve GT 3 akıllı saatlere baktım fakat Watch 4'un şarj süresi çok kısa şarjı 1 günde bitiyormus, GT3 ise olay Store vs yok içerisinde Spotify gibi uygulamalar yok mesaj cevaplama yok arka planda uygulama çalıştırma yok diye istemedim bu saatler dışında onerebileceginiz bir saat var mı?

7/24 kullanmayacaksan Watch 4 öneririm. Zaten şarj süresi öyle uzun değil, 1.5-2 saatte %100 oluyor. Günün 24 saatinde de bütün fonksiyonlar açık bir şekilde kullansan dahi hemen bitmiyor.
Ben 7/24 kullanıyorum hocam. Watch 4 herşey açık ne kadar götürüyor hani diyelim ben bu akşam şarja taktim fulledim pazar akşamına kadar dayanıyormu şarjı 2 gün nabız izleme vs kapalı sekilde

Ben 7/24 kullanıyorum hocam. Watch 4 her şey açık ne kadar götürüyor hani diyelim ben bu akşam şarja taktim fulledim pazar akşamına kadar dayanıyormu şarjı 2 gün nabız izleme vs kapalı sekilde
AoD açık, parlaklık maksimum, Bluetooth açık, Wi-Fi açık kullanırsan dayanmaz.

Merhaba arkadaşlar, ben akıllı saat almak istiyorum ve bütçem 2500 TL saat ikinci el olarak da alabilirim bana onerebileceginiz bir saat var mı?
Şarjı şöyle en az 3 gün gidecek güzel bir saat.
Kendim Watch 4 ve GT 3 akıllı saatlere baktım fakat Watch 4'un şarj süresi çok kısa şarjı 1 günde bitiyormus, GT3 ise olay Store vs yok içerisinde Spotify gibi uygulamalar yok mesaj cevaplama yok arka planda uygulama çalıştırma yok diye istemedim bu saatler dışında onerebileceginiz bir saat var mı?
Watch GT 3 öneririm. Spofity uygulaması yok ama kısıtlıda olsa kontrol edebiliyorsun. Mesajlara da hazır cevaplar var genelde. Ama güncelleştirme vs. gelir mi bilemem.

Şunu fiyat performans olarak önermişti Enes Özen youtube kanalında ama ne kadar iyi senin işini görür mü bilmiyorum. Uzun süredir alsam mı diye düşünüyordum. Amazfit pace var eskidi artık. Hani çok da gerekli değil gibi görünce erteledim sürekli.

Yok hocam ben böyle istemiyorum bu saati görmüştüm wear os saat bulmaya çalışacagım

WearOS istiyorsan W4'ten sonra tek çare W5. Ama o da fiyat olarak bütçeni fazlaca aşıyor.
Hocam Wear 4 çok guzel bir saatde hergun şarja takmak işi bozuyor hani şöyle en kötü 2 gün dayansa direk alıcaktım. İnternette ortalama kullanım 40 saat gösteriyor AOD kapalı bluethooth arada bir açık wifi de arada bir açık olsa 2 gün çıkarırmı bu saat.

Yeni konular

Geri
Yukarı