2500 TL'ye kadar 24 inç monitör önerisi

Samsung bakıyorsan:

Buna baktım ama 4ms diye vazgeçtim 1ms ile çok fark yaratır mı acaba?
2500TL'ye 1080P alıp yazık etmeyin derim.

Ekran kartım kaldırsa 2K alırdım.

Buna baktım ama 4ms diye vazgeçtim 1ms ile çok fark yaratır mı acaba?
Sanırım rekabetçi oyunlar oynayacaksınız. Bu yüzden 24" ve 144 Hz istiyorsunuz çünkü eğer bunu yapmayacaksanız daha büyük ekranlı çok daha güzel monitörler var.

Eğer bu işi profesyonel olarak yapıyorsanız 1 ms-4 ms fark edecektir ama eğer normal bir oyuncuysanız bu farkı anlamazsınız.

Sanırım rekabetçi oyunlar oynayacaksınız. Bu yüzden 24" ve 144 Hz istiyorsunuz çünkü eğer bunu yapmayacaksanız daha büyük ekranlı çok daha güzel monitörler var.

Eğer bu işi profesyonel olarak yapıyorsanız 1 ms-4 ms fark edecektir ama eğer normal bir oyuncuysanız bu farkı anlamazsınız.

Ya aslında her türlü oyun oynuyorum sadece rekabetçi değil ama rekabetçide oynuyorum, hikayeli oyunlarda yani kısacası her türlü oyun mevcut bende. 27 inç 1080P'de pikselleşme olabilir diye biraz vazgeçtim gibi. Profesyonel oyuncu değilim tabii ki sıradan normal oynuyorum.
1500-2K ya indirin derim bütçeyi o zaman kalan paraya SSD ya da daha farklı bir şeye harcayın.

2K ya monitör aldım diyelim kalan 500 TL'ye 250GB üstü SSD varsa alırım yani :D. Zaten 250GB SSD mevcut sistemimde.

Ya aslında her türlü oyun oynuyorum sadece rekabetçi değil ama rekabetçide oynuyorum, hikayeli oyunlarda yani kısacası her türlü oyun mevcut bende. 27 inç 1080P'de pikselleşme olabilir diye biraz vazgeçtim gibi. Profesyonel oyuncu değilim tabii ki sıradan normal oynuyorum.

2K ya monitör aldım diyelim kalan 500 TL'ye 250GB üstü SSD varsa alırım yani :D. Zaten 250GB SSD mevcut sistemimde.
32" 1080P kullanıyorum ve rahatsız etmiyor. 27" hiç rahatsız etmeyecektir eğer monitörün dibine girmiyorsanız.

1 ms ve 4 ms arasındaki farkıda anlamazsınız. 27" monitörlere yönelin ve en fazla 1500-1700 TL'lik bir model bakın bence. 2500 TL 1080P monitöre verilmez eğer profesyonel oyuncu değilseniz.

32" 1080P kullanıyorum ve rahatsız etmiyor. 27" hiç rahatsız etmeyecektir eğer monitörün dibine girmiyorsanız.

1 Ms ve 4 ms arasındaki farkıda anlamazsınız. 27" monitörlere yönelin ve en fazla 1500-1700 TL'lik bir model bakın bence. 2500 TL 1080P monitöre verilmez eğer profesyonel oyuncu değilseniz.

Max çıkacağım bütçe o kadar yani 2500TL olacak diye bir şey yok zaten. Bakış mesafeniz kaç cm acaba. Benim minimum 30-35 cm oluyor normal olarak 40-50 cm arası diyebilirim.

1 ms ve 4 ms arasındaki farkıda anlamazsınız. 27" monitörlere yönelin ve en fazla 1500-1700 TL'lik bir model bakın bence. 2500 TL 1080P monitöre verilmez eğer profesyonel oyuncu değilseniz.
Hocam gözünüzü seveyim 32" 1080P ne 69PPI tüplü televizyon kullanır gibi yapmayın. Ben 1.5 metreden 2K da rahat edemedim büyüklüğünden ve piksellerden dolayı.

250GB yetmiyor vallahi. Bir 250GB nereden baksan işe yarar 2-3 oyun atılır.

Geri
Yukarı