2500 TL'ye kadar GTX 1080Ti için 2K monitor önerisi

Ne gibi sorunlari var acaba?

2 gun sonra is icin Hong Kong'a gidicem, malum orda elektronik ucuz. Guzelce sarip sarmaliyip cantama koyup getirebilir miyim diye dusunuyorum iyi model bir monitor.

IMG_2482.JPG
IMG_2477.JPG

Sorunlar bu color banding yani.

Şöyle düşün sen bu monitörü uzun yıllar kullanacak mısın yoksa 1-2 sene kullanıp satacak mısın? Satarken sorun teşkil edecek mi? Veya alışmanı engelleyecek mi? Eğer sorun yoksa kullanmaya devam et çok problem yapmaz gibi geldi bana en azından ölü piksel kadar kötü bi olay değil.
Cuma günü iade vaktim dolucak, çok kararsız kaldım

İleride icinde uhde kalacak, keşke fırsatım varken degistirseydim diyecekmissin gibi bir hava seziyorum sende. Ben sırf usendiğimden bile degistirmeyebilirdim, iade değişim gibi şeylerden anlamamak da cabası. Eğer böyle bir durumun yok ve aciliyetle monitör ihtiyacın yoksa gonder ekleyebildigin kadar ekleyip içine sinecek birşey al indirimlerde.

İleride icinde uhde kalacak, keşke fırsatım varken degistirseydim diyecekmissin gibi bir hava seziyorum sende. Ben sırf usendiğimden bile degistirmeyebilirdim, iade değişim gibi şeylerden anlamamak da cabası. Eğer böyle bir durumun yok ve aciliyetle monitör ihtiyacın yoksa gonder ekleyebildigin kadar ekleyip içine sinecek birşey al indirimlerde.

Aynı monitörün farklı revizyonunu istesem verirler mi

Başlığı okuduğumda bir an 2500 TL'ye kadar olan 1080 Ti mı var ve varsa bile normalinden ne farkı var diye düşündüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı