2500 TL'ye kadar GTX 1080Ti için 2K monitor önerisi

@Zgrrs Çok karışık değil aslında ayak üstü bile anlatabilirim neyin ne olduğunu 5 dakikanı alır kısa özetiyle : ) Demiştim ama bekle az kaldı black friday e falan filan neyse dediğim gibi önemli olan sağlam şekilde eline almış olman. 150-200 lira 2500 yanında çokta bi şey değil sağlam olsun diye aldın sonuçta. Hayırlı olsun. Oyuna girmiyorum 3 gündür yeni monitörle oynayayım diye :) Merak ediyorum Witcher nasıl olacak acaba VA panel kalitesiyle :)

Ya bu arada ASASIN CREED oyununu aldın mı ya onu soracaktım?
Bir sürü bir şeylere yönlendirdi, faturanın belli ölçülerde resmini, barkodu ve resmini falan istedi ordan oraya derken, biz sana haber veririz kardeş sen takıl oralarda dedi, her halde gerekli işlemleri yapmışımdır, ne kadar sürecek bilmiyorum.
Gerçi bir ekranda oyun ile birlikte yanlış hatırlamıyorsam Chair diye bir seçenekte vardı, işler iyi karışmasın diye oyunu seçtim. Sen bir bak istersen, gerçi monitör alana koltuk hediye etmiyorlardır herhalde.

Bir sürü bir şeylere yönlendirdi, faturanın belli ölçülerde resmini, barkodu ve resmini falan istedi ordan oraya derken, biz sana haber veririz kardeş sen takıl oralarda dedi, her halde gerekli işlemleri yapmışımdır, ne kadar sürecek bilmiyorum.
Gerçi bir ekranda oyun ile birlikte yanlış hatırlamıyorsam Chair diye bir seçenekte vardı, işler iyi karışmasın diye oyunu seçtim. Sen bir bak istersen, gerçi monitör alana koltuk hediye etmiyorlardır herhalde.
Onu görmemiştim gelirse monitör incelerim ama oyunu alırım ben ya gönderseler bile düzgün koltuklar 600-700 lira ediyo bize gönderecekleri plastik saçma bişey olur :D Oyunu merak ediyom aslında

VA ile TN arasındaki farkı bile zar zor ayırt ediyorum ben, yeter bu yeter.
Bu arada bir ara Mediamarkta monitörlere bakıyordum, bazılarının etiketlerinde IPS yazıyordu fakat ekran TN gibi nereden bakarsan ona göre renk değiştiriyordu. Kardeş ne iş bu böyle etiket mi yanlış diye sordum, ekrana dokundu parmağını koyduğu yerde iz belirmediği için IPS onayını verdi. IPS ekrana para vereceksin TN den farkı olmayacak verdiğin parayı hazmetmek için sürekli erkana parmak mı atacaksın diye soracaktım neyse dedim vardır bir bildiği. Bu olay çok kafamı karıştırmıştı TN alıp geçsem mi diye.

Dell s2417dg aldım kullanıyorum ama 30dk kullandım başım döndü.
IMG_2308.JPG

Son düzenleme:
Hayırlı olsun güzel monitör
MAG27CQ alındı. Çok şükür ölü piksel ışık sızması vs. yok görüntü kalitesi muazzam bu fiyata gerçekten çok başarılı bi monitör. MSI hediyesi olan AC Odyseyy için başvuru yaptım o da gelecek bakalım güzel oldu sistem :)
TN panel vs. VA panel yan yana görsel farklar

MPG27CQ modeli baya indirime girmis yine. 3354 TL.

MSI OPTIX MPG27CQ 27" 144 Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Fiyatı

TN panel vs. VA panel yan yana görsel farklar

Şöyle alayım seni de :) Memnun kaldım ya sırf arka paneli güzel duruyor diye hayıflanmam ben hayırlısı olsun :) O farkla HDD alacağım.
VA ile TN arasındaki farkı bile zar zor ayırt ediyorum ben, yeter bu yeter.
Bu arada bir ara Mediamarkta monitörlere bakıyordum, bazılarının etiketlerinde IPS yazıyordu fakat ekran TN gibi nereden bakarsan ona göre renk değiştiriyordu. Kardeş ne iş bu böyle etiket mi yanlış diye sordum, ekrana dokundu parmağını koyduğu yerde iz belirmediği için IPS onayını verdi. IPS ekrana para vereceksin TN den farkı olmayacak verdiğin parayı hazmetmek için sürekli erkana parmak mı atacaksın diye soracaktım neyse dedim vardır bir bildiği. Bu olay çok kafamı karıştırmıştı TN alıp geçsem mi diye.

Assassian Creed kodu geldi bana aktif ettim indirmeye başlayacam aldınız sizde değil mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı