2500 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Bütçe
2500
Geçmiş olsun. Ülkemizde teknoloji ürünlerinin servisi yok denecek kadar yok :D Apple hariç destek veren firmayla karşılaşmadım. Anca Amazon'dan alırsanız onlar kendi insiyatifleriyle, garanti neresiyse orayla iletişime geçebilir. Onun haricinde ülkemiz tam anlamıyla Orta Doğu ülkesi. Kimsenin umrunda değiliz. Bir ülke düşünün, Logitech ürünlerinin bug'ını bulmuş ve onlara yardımcı olan tek servis "Hollanda" servisi. Türkiyedeki servis takmazken adamlar 3.5K kilometre öteden servis desteği sağlıyorlar ki markaları zedelenmesin. Ama pazarda olmak için de bu Türk mağazalara maalesef izin veriyorlar..
Buradaki en büyük problem, bu şirketlerin çalışanlarının Türk olması ve kendileri aynı durumada olsalar ne hissederlerdi diye empati yapmamaları. maalesef ülkemizin genel sorunu bu. 3900 TLlik bir kulaklığı bu kadar gönül rahatlığı ile çöpe kendileri atabilirler mi merak ediyorum. Paylaştığım konuda da yazdığım gibi, eğer gerçekten bir şeyler yapma, yardımcı olma niyetleri olsa, garantiye sokmasalar bile tamir opsiyonu sunmaları gerekr, ya da arıza tespitini yapmış olup forma yazmaları gerekir. Yeni fotolar paylaştım konuda, bana göre bırakın servi svermeyi garantiye sokmamak için kasten kırılmış gibi kırık dedikleri yer. Kullanımla kırılması mümkün değil.

Öncelikle herkese yorumları için teşekkür ederim. Galiba Logitech G733'ü satın alacağım seçenekler arasında en iyisi o gözüküyor. Aynı zamanda diğer Logitech ürünlerimden tecrübe ettiğim kadarıyla Logitech'in garanti hizmeti çok başarılı. Zamanında direksiyon setinin pedalının sertliğinde sorun var diye komple seti değiştirmişlerdi 🙂 fazlasıyla memnun kalmıştım.
Buradaki en büyük problem, bu şirketlerin çalışanlarının Türk olması ve kendileri aynı durumada olsalar ne hissederlerdi diye empati yapmamaları. Maalesef ülkemizin genel sorunu bu. 3900 TL'lik bir kulaklığı bu kadar gönül rahatlığı ile çöpe kendileri atabilirler mi merak ediyorum. Paylaştığım konuda da yazdığım gibi, eğer gerçekten bir şeyler yapma, yardımcı olma niyetleri olsa, garantiye sokmasalar bile tamir opsiyonu sunmaları gerekr, ya da arıza tespitini yapmış olup forma yazmaları gerekir. Yeni fotolar paylaştım konuda, bana göre bırakın servi svermeyi garantiye sokmamak için kasten kırılmış gibi kırık dedikleri yer. Kullanımla kırılması mümkün değil.

Hocam size tavsiyem HyperX global ile bir konuşma sağlayabilirseniz eğer globalde bu garanti kapsamına önem veriyorlarsa eminim destek olacaklardır. Zamanında garantisi geçmiş Razer klavyemdeki sorun için bana yenisini 15 gün uğraşsam da göndermişlerdi, Razer'ın o zamanki Türkiye temsilcisi aral Game ise suratımıza kapatmıştı :D

Öncelikle herkese yorumları için teşekkür ederim. Galiba Logitech G733'ü satın alacağım seçenekler arasında en iyisi o gözüküyor. Aynı zamanda diğer Logitech ürünlerimden tecrübe ettiğim kadarıyla Logitech'in garanti hizmeti çok başarılı. Zamanında direksiyon setinin pedalının sertliğinde sorun var diye komple seti değiştirmişlerdi 🙂 fazlasıyla memnun kalmıştım.

Hocam size tavsiyem HyperX global ile bir konuşma sağlayabilirseniz eğer globalde bu garanti kapsamına önem veriyorlarsa eminim destek olacaklardır. Zamanında garantisi geçmiş Razer klavyemdeki sorun için bana yenisini 15 gün uğraşsam da göndermişlerdi, Razer'ın o zamanki Türkiye temsilcisi aral Game ise suratımıza kapatmıştı :D
Hyperxe yazdım. Maalsefef hyperX müşteri hzimetleri kalitesi kötü. Direkt mail bulamadım, form doldurdum. Forum filan yok. Kulaklığın kullanım kılavuzu bile bildiğiniz çin malları gibi. Daha önce araştırmıştım bu kulaklığı, içindeki kartlara bakınca bir çin firmasının üretimi olduğu anlaşılıyor, yani elektronik tasarım ve üretim HyperXe ait değil. İngilizcem iyidir Allahtan, bakalım ne diyecekler. İndex, hyperx kabul etmedi diyor ama Türkiyede garantiden ve servisten hyperx sorumlu değil yasal olarak. Garanti belgesi index bilgisayarın sanayi bakanlığından aldığı garanti belgesi. Direkt onlar sorumlu. Çirkin olan taraf ise kırık resmen kasıtlı yapılmış gibi, bizim kırma şansımız milyonda bir olabilir ki böyle bir surum yoktu kulaklıkta. Yeni fotoları paylaştım açtığım konuda. Logitech hayırlı olsun. Bende corsair virtuoso var, her anlamada çok memnunum. Bu 15 yaşındaki oğlumuındu, çok üzüldüve kırığı görünce çok sinirlendi.

Satarken iyi sonrasında arkasında durmuyorlar ayıp gerçekten.
Aynen öyle. Çizgi elektroniği bilir misiniz? Eski Asus temsilcisidir, sonra Asus kendi geldi sanırım. zamanında 4 yıllık arızalı anakartımı, garantide olmamasına rağmen tamir etmişlerdi. Harika bir onarım merkezleri vardı, çok modern tamir ekipmanları ve iyi personelleri vardı. Direkt o geldi aklıma. Hala da gençleri mühendisleri eğitmek için uğraşıyor, Niyazi Saral. Bu indexin tutumu inanılmaz. Sıfır "müşteri ilişkileri". Aramadılar bile ya ücretli tamir vb. için. Arıza tespiti dahi yapmamışlar. Nasıl art niyetli olmadıklarını düşünebilirm bu durumda?
Bu nu diyecegim de dayak yerim diye ( gorku yom ) . 😢
Valla bende corasair virtuoso SE var. Harika bir cihaz, diğer markalardan farklı bir çok özelliği var. Ama onu bile tavsiye etmeye korkuyorum HyperX ile başıma gelenlerden sonra, daha doğrusu Index bilgisayar ile başıma gelenlerden sonra.
Ha, şunu söyleyeyim, aynı fiyat bandında virtuoso her açıdan hyperX flight Se 1000 basar. Şimdi oğlum da logitech diyor, ona bir sorayım bakayım araştırmış herhalde.

Geri
Yukarı