2500 TL'ye Monitörde hangi panel tercih edilmeli?

Bütçe
2500TL

couza

Hectopat
Önümdeki ana ekran olacak bir monitör istiyorum. Yan(ikinci) ekranda dizi film izleyebilirim ancak daha büyük monitör varken yan ekranda izlemeye devam eder miyim bilmiyorum. Genelde Valorant ve League of Legends tarzı oyunlar oynuyorum ancak panel olarak ne tercih etmeliyim bilmiyorum. Şu an kullandığım monitörler Samsung SyncMaster713n ve Samsung SyncMaster 943nw. Bu monitörlerin hangi panel olduğunu bilmiyorum ama renginden falan memnunum. Şu an kullandığım monitörlere bakarak hangi monitörleri tercih etmeliyim sizce?

Hocam şu an kullandıklarım öyle. Zaten kare olandan kurtulacağım ama diğerini yan ekran olarak kullanacağım.

Hocam IPS iyi olduğunu duydum ancak şu an kullandığım monitörler hang panel bir bilgi bulamadım.

Size tavsiyem en az 24 inç alın, 75Hz ve üstü iyidir, 27 inç kadar Full HD ve üstü iyi bir seçenek.
Neden tavsiye etmediğini söylersen bilgileniriz.
Malzeme kalitesi kötü, güven vermiyor gereksiz pahalı.

Size tavsiyem en az 24 inç alın, 75Hz ve üstü iyidir, 27 inç kadar Full HD ve üstü iyi bir seçenek.

Malzeme kalitesi kötü, güven vermiyor gereksiz pahalı.

Hocam zaten 23.8 inç 24 inç ve 144 Hz 1 ms alacağım ancak şu an kullandığım monitörlerin paneline gözüm alıştı çok uzun süredir. O yüzden şu an kullandıklarımın hangi panel olduğunu öğrenirsem yeni alacağım monitörün de o panel olmasını isterim sanırım. Acaba bilginiz var mı benim monitörlerim hangi panel?

Yeni konular

Geri
Yukarı