2500 tl'ye oyun sistemi toplama

EMREKAYA40

Hectopat
Daha fazla  
Recep abi.:) Öncelikle senden yardım istiyorum. En fazla 2500 tl'ye sadece kasa toplayacağım. Bende SSD ve HDD var. Anakart, RAM, işlemci ve ekran kartı ve kasa lazım. :) 2500 tl'ye ben GTX 960 4 GB ve GTX 970 arasında kaldım. :) İşlemci 4690 ve 4690K arasında kaldım. Fiyatı uygun olması lazım. :) Anakarta da 5+1 ses desteği olanlara bakıyorum. Ucuz yollu güzel watt veren kasa arıyorum. Onunda ucuzundan önerebileceğin varsa sevinirim. Değerlii arkadaşlar. Sizlerden de yardım istiyorum. 2500 tl üst sınır olacak şekilde sistem nasıl toplarım? Yardımcı olursanız marka model atarak sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
4690 ve 970'in fiyat toplamı 2000 küsür TL (970, asus ya da msi)... 500 TL anakart, ram, kasa ve psu için yetmez. Ya bütçe arttıracan ya da parçalardan kısacaksın... Ucuz usb bellek dışında Hi-Level almakta pek mantıklı değil...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı