2500 TL'ye sistem toplama

Bütçe
2500

StayAway

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasa toplama işinden anlamıyorum. Teknobiyotik gibi bana kasayı toplayacak bir siteden PC toplama şansınız var mı? Eğer düşük sistem olur diyorsanız ikinci el şöyle bir sistem buldum, bu sistemde 2200 liraya geliyor bana.
  • ASUS GTX 1050 Ti.
  • Intel i3 6100 3.7 GHz.
  • MSI H110M PRO VD.
  • G.Skill 8 GB RAM.
  • 1 TB HDD.
  • 350 Everest kasa.

Çok teşekkür ediyorum ederim zahmet edip yazdığınız için :)
Peki 2200 liraya bu PC nasıl 2.el tabiki günlük işler ve ara sıra oyun için örneğin GTA 5 ve tb raider
  • ASUS GTX 1050 Ti.
  • Intel i3 6100 3.7 GHz.
  • MSI H110M PRO VD.
  • G.Skill 8 GB RAM.
  • 1 TB HDD.
  • 350 Everest kasa

2692 TL hayırlı olsun :)

Çok teşekkür ediyorum ederim zahmet edip yazdığınız için :)
Peki 2200 liraya bu PC nasıl 2.el tabiki günlük işler ve ara sıra oyun için örneğin GTA 5 ve tb raider
  • ASUS GTX 1050 Ti.
  • Intel i3 6100 3.7 GHz.
  • MSI H110M PRO VD.
  • G.Skill 8 GB RAM.
  • 1 TB HDD.
  • 350 Everest kasa
İşlemci ve ekran kartı yeterli gibi ama PSU yetersiz en az 400 yada 450 olmasını öneririm.

İşlemci ve ekran kartı yeterli gibi ama PSU yetersiz en az 400 yada 450 olmasını öneririm.
Onu bende değiştirmeyi düşündüm usta az gibi geldi bana dediğim gibi bu sistem bana GTA 5 tomb raider call of duty gibi oyunları oynatsın fazlası ile yeterli onun dışında normal internette gezinmek haricinde başka birşey yapmayı düşünmüyorum ancak beni düşündüren ileride işlemci de problem olursa intelin hangi serisini almalıyım Intel de sıkıntı oluyormuş AMD gibi değilmiş soketleri modeline göre değişiyormuş

Onu bende değiştirmeyi düşündüm usta az gibi geldi bana dediğim gibi bu sistem bana GTA 5 Tomb Raider Call of Duty gibi oyunları oynatsın fazlası ile yeterli onun dışında normal internette gezinmek haricinde başka bir şey yapmayı düşünmüyorum ancak beni düşündüren ileride işlemci de problem olursa Intel'in hangi serisini almalıyım Intel de sıkıntı oluyormuş AMD gibi değilmiş soketleri modeline göre değişiyormuş.

İleride i7 7.nesil ya da i5 7.nesil yapabilirsiniz anakartınıza uyar :)
ya da bu sistemi alır 1 2 sene bu şekilde kullanır sonra güzel sağlam bir sistem alırsınız :)

Geri
Yukarı