2500 TL'ye telefon tavsiyesi

Makaleler
1
Yer
/
Yeni bir telefon bakıyorum kendime. Oyun falan oynamıyorum. Günlük kullanım dışında kullanmayacağım sanırım. Benim için önemli olan malzeme kalitesi ve bellek. 3-4 sene idare etse yeter. Oppo A73 çok öneriliyor ama kararsız kaldım. Aşağıdakiler bulduklarım, yardımcı olursanız sevinirim.
  • TCL 10 Plus.
  • Oppo A73.
  • TCL 10l.
  • Samsung Galaxy M12.

En yüksek bellek TCL'de. Sizce hangisi? Başka önerilere de açığım dostlar. Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir telefon bakıyorum kendime. Oyun falan oynamıyorum. Günlük kullanım dışında kullanmayacağım sanırım. Benim için önemli olan malzeme kalitesi ve bellek. 3-4 sene idare etse yeter. Oppo A73 çok öneriliyor ama kararsız kaldım. Aşağıdakiler bulduklarım, yardımcı olursanız sevinirim.
  • TCL 10 Plus.
  • Oppo a73.
  • TCL 10l.
  • Samsung Galaxy m12.

En yüksek bellek TCL'de. Sizce hangisi? Başka önerilere de açığım dostlar. Teşekkür ederim şimdiden.

Oppo A73 kesinlikle.
Belleğin aşırı bir önemi yok oyun oynamıyor iseniz.
Ayrıca Oppo TCL'den daha bilindik ve güvenilir bir marka bu yüzden Oppo daha çok tavsiye ediliyor.

Hocam 9S fiyatın 200-300 TL üstünde ve ithalatçı garantili.
İthalatçı garantili telefon alınmaz benim fikrimce.
Sence garanti çok mu işe yarıyor? İyi bir cihaz alması daha mantıklı.
  • TCL 10 Plus.
  • Oppo A73.
  • TCL 10l.
  • Samsung Galaxy M12.

Eğer ekleyebiliyorsanız şiddetle Poco X3 NFC öneririm ama eğer ekleyemezseniz OPPO A73 üzmeyecektir.

seçeneklerin haricinde via f20 modeline de göz atmanı öneririm dostum. 128 gb hafıza senin işini görecektir uzunca bi süre yeterli olur. Dayanıklılık istiyorsan normal kullanacağım diyorsun 3-4 sene götürür seni.

Seçeneklerin haricinde VIA F20 modeline de göz atmanı öneririm dostum. 128 GB hafıza senin işini görecektir uzunca bir süre yeterli olur. Dayanıklılık istiyorsan normal kullanacağım diyorsun 3-4 sene götürür seni.

Casper gibi fason malı en dayanıksızı önerilecek en son marka.
Sizin konunuzda kötü bir seçenek olduğu söylenmişti.

Oppo A73 kesinlikle.
Belleğin aşırı bir önemi yok oyun oynamıyor iseniz.
Ayrıca Oppo TCL'den daha bilindik ve güvenilir bir marka bu yüzden Oppo daha çok tavsiye ediliyor.

Hocam bellek uzun ömür açısından gerçekten önemli onun dışında marka bilinirliği dışında arayüz olarak Oppo bence bir fark atıyor.

• TCL 10 Plus.
  • Oppo a73.
  • TCL 10l.
  • Samsung Galaxy m12.

3-4 sene idare etmesini istiyorsanız hocam bence bütçeyi hafif arttırın ama arttıramam derseniz bu seçenekler arasında TCL 10 Plus daha iyi gibi.

Geri
Yukarı