25000₺ bütçe ile Laptop önerisi

Bütçe
25000

Abdullah9

Hectopat
Merhaba, 25000₺ bandında önerebileceğiniz laptoplar nelerdir? Zaman zaman oyun oynayacağım yeni nesil oyunları orta grafikte oynasam beni tatmin eder, aynı zamanda Office programları kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe artarsa,
25 bin TL bandında RTX 2050'li cihazlar daha yaygın, kısmen GTX 1650'nin aynısı diyebiliriz, mecbur kalınmadıkça tavsiye etmem. :D Attığım ikisi arasında işlemci öncelikli ise Ryzen 7, ekran kartı öncelikli ise Ryzen 5 modelini tavsiye ederim.

Bütçe artarsa,
25 bin TL bandında RTX 2050'li cihazlar daha yaygın, kısmen GTX 1650'nin aynısı diyebiliriz, mecbur kalınmadıkça tavsiye etmem. :D attığım ikisi arasında işlemci öncelikli ise Ryzen 7, ekran kartı öncelikli ise Ryzen 5 modelini tavsiye ederim.

Hocam Victus modellerinde ısınma problemleri oluyormuş bilginiz var mıdır? Bu modellere ben de göz gezdirmiştim fakat o şekilde bir duyum alınca kararsız kaldım.

Hocam Victus modellerinde ısınma problemleri oluyormuş bilginiz var mıdır? Bu modellere ben de göz gezdirmiştim fakat o şekilde bir duyum alınca kararsız kaldım.
16 inç ve Ryzen işlemci bulunan modellerin soğutmalarında ben hep övgü gördüm, ağır oyunlarda bile (testlerini izlemiştim) 65-70 dereceden pek fazla yukarı çıkmıyor işlemci de ekran kartı da. Tabii stres testlerinde ne olur bilmiyorum ama ısınma sorunu yok yeni victusların. Bu modeller ayrıca DDR5 bu arada, belirteyim. :D

Amazon uzerinden 1.5k ekleyip Acer Nitro 5 alabilirsiniz. Sonrasinda +8 GB RAM alıp keyfinize bakarsınız.

16 inç ve Ryzen işlemci bulunan modellerin soğutmalarında ben hep övgü gördüm, ağır oyunlarda bile (testlerini izlemiştim) 65-70 dereceden pek fazla yukarı çıkmıyor işlemci de ekran kartı da. Tabii stres testlerinde ne olur bilmiyorum ama ısınma sorunu yok yeni Victus'ların. Bu modeller ayrıca DDR5 bu arada, belirteyim. :D

Anladım bu modele daha yakınım şu anda teşekkür ederim.

Amazon uzerinden 1.5k ekleyip Acer Nitro 5 alabilirsiniz. Sonrasinda +8 GB RAM alıp keyfinize bakarsınız.

Daha mouse filan alacağım 16 GB RAM olması şu anlık benim için daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı