25000 TL laptop önerisi

ozgur0071

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 8 yıldır kullandığım MSI i7 4.nesil bilgisayarımı değiştireceğim. Bütçem 25 bin TL civarı.
i7 12.nesil almayı düşünüyorum. 3060'lı bir model bulmaya çalıştım ama GameGaraj dışında 12.nesil olan bir model bulamadım. Onun da fiyatı 27 bin civarı zaten.
Yine 26700 TL'ye MSI 12.nesil 3050 Ti olan bir model buldum. Şu anki bilgisayarımı uzun yıllar sorunsuz kullandığım için MSI almak isterim ama fiyatı biraz yüksek gibi.
Acer marka bir laptop var. 12.nesil ve 3050 Ti ekran kartlı. 21000 TL. En mantıklı tercih bu gibi duruyor kağıt üstünde ama Acer hiç kullanmadığım için çok bir bilgim yok. Servis konusunda sıkıntıları olduğu yazılmış.
Bu arada tüm modellerde 144 Hz ekran, 16 GB RAM ve en az 512 GB SSD var.
Tercihim konusunda yardımcı olma şansınız varsa sevinirim. Teşekkürler.

Casper serisine bakar mısın bilmiyorum ama Excalibur G900 önerebilirim, kendim kullanıyorum baya memnunum.
Casper alınmaz.

Casper alınmaz.
Hangi yılda kaldın bilmiyorum ama yeni nesil Excalibur serisi en çok tercih edilen ve memnun kalınan serilerden şu an, bilmeden yorum yapmaman daha iyi olur.

Hangi yılda kaldın bilmiyorum ama yeni nesil Excalibur serisi en çok tercih edilen ve memnun kalınan serilerden şu an, bilmeden yorum yapmaman daha iyi olur.
@messinicocugu

Asıl siz bilmeden yorum yapmayın.

Casper alınmaz.
Gamegaraj'a bir baktım aslında. 12.Nesil işlemci olan modeline. Markayı bilmediğim için güvenemedim sadece. Bütçeme yakın bir fiyata 3060'lı bir model ve istediğim özellikler var aslında.
Casper serisine bakar mısın bilmiyorum ama Excalibur G900 önerebilirim, kendim kullanıyorum baya memnunum.
G900 serisinde 12.Nesil işlemcili model yokmuş. Eski nesil işlemci var. Onu da düşünmüyorum şu an. Çok teşekkürler

Kuzenim Excalibur kullanıyor, onun sayesinde bende deneyimledim. Valorant'ta mid ayarlar işlemci 95 100 derece oluyordu. Isınma sorununu bir türlü çözemeyen bir marka. Zaten reklamları sayesinde bu kadar tercih ediliyor. Bilgisi olmayanlar reklamlara takılıp alıyorlar. Forumda da bir sürü sorun yaşayan var, almanızı önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı