25000 TL Laptop Önerisi

onu55555

Hectopat
25 k civarında laptop almak istiyorum. Monster önermenize gerek yok. Parça kalitesi oldukça önemli benim için. Fiyatta 2K civarı oynayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyatları çıkıldıysa artık 5600H işlemcili laptoplara bakılmamalı hocam.

Vallahi hocam bende var. Hiçbir şekilde performans kaybı veya darboğaz sorunu yok. Isınma sorunu da yaşamıyorum fan falan bir şey de kullanmıyorum. İşlemci 1 tık daha iyi olacak diye baştan aşağı kronik sorun olan Monster almak mantıksız gibi.

Vallahi hocam bende var. Hiçbir şekilde performans kaybı veya darboğaz sorunu yok. Isınma sorunu da yaşamıyorum fan falan bir şey de kullanmıyorum. İşlemci 1 tık daha iyi olacak diye baştan aşağı kronik sorun olan Monster almak mantıksız gibi.

Bu modelde kronik sorun yok, tongfang kasa kullanılıyor.

Ezbere konuşmayın hocam dediğiniz modeller Clevo kasa modeller bu model ise tonfang kasa olan iyi bir model.

Ezbere konuşmuyorum Monster PC'yi hiçbir şekilde de önermem çevremde kim aldıysa bir hata ile karşılaştı arkadaşta sorun yapmamış olabilir ama %80 oranla yapıyor.
Hocam cihazın kronik sorunu yok testlerde 80 dereceyi geçmiyor oyunlarda ultra grafiklerde
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı