25000 TL'ye laptop önerisi

• Konuyu başlatan dzs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 186
Bütçe
20k-25k
Öğrenciysen okulda Windows yazılımlarıyla işin olur mu? Bu en önemli soru.
İkinci olarak da yazılımla uğraşıyorsun ama iOS veya macOS için Build alman gerekir mi?
Üçüncü olarak ilgilendiğin veya üzerine düştüğün spesifik bir dil var mı? Örneğin C++ vb bir dille uğraşacaksan MacBook çok mantıklı bir tercih olmayabilir. iOS Build'i alman gerekirse kesinlikle MacBook olması gerekir. Okulda kullanacağın programlar acısından düşününce de okul çok fazla sorun çıkartmaz ama yine de Windows uygulamalarıni çok sık kullanacaksaniz MacBook pişman eder.

Hedefim Windows almak. iOS kullanmak istemiyorum. Henüz lise öğrencisiyim ve sık kodlama yapmıyorum. Python, C#, C++ yapıyorum.

Öğrenciysen okulda Windows yazılımlarıyla işin olur mu? Bu en önemli soru.
İkinci olarak da yazılımla uğraşıyorsun ama iOS veya macOS için Build alman gerekir mi?
Üçüncü olarak ilgilendiğin veya üzerine düştüğün spesifik bir dil var mı? Örneğin C++ vb bir dille uğraşacaksan MacBook çok mantıklı bir tercih olmayabilir. iOS Build'i alman gerekirse kesinlikle MacBook olması gerekir. Okulda kullanacağın programlar acısından düşününce de okul çok fazla sorun çıkartmaz ama yine de Windows uygulamalarıni çok sık kullanacaksaniz MacBook pişman eder.

Hedefim Windows almak. iOS kullanmak istemiyorum. Henüz lise öğrencisiyim ve sık kodlama yapmıyorum. Python, C#, C++ yapıyorum.

Ben senin yerinde olsam üniversiteye kadar bir şey almazdım. Üniversite kazandığın zaman ailen yeni bir bilgisayar alabilir veya ailen almazsa bile o zamana daha güncel bir bilgisayar alman doğru olur

Ben senin yerinde olsam üniversiteye kadar bir şey almazdım. Üniversite kazandığın zaman ailen yeni bir bilgisayar alabilir veya ailen almazsa bile o zamana daha güncel bir bilgisayar alman doğru olur.

Tercihim şu an almak. Kişisel ihtiyaçlarım bunu gerektiriyor.

Geri
Yukarı