2500TL 144Hz 1ms monitör tavsiyesi

Bütçe
2500
Sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum hatta günümüz oyunları için RTX 3070'i 2K çözünürlükte kullanmak sizin için daha da iyi olur, GPU kullanımını arttırmış olursunuz ve daha fazla performans elde edersiniz. Bu ürün bu bütçede 2K 144Hz için en iyisi özellikleriyle.

G5 hakkında farklı bir forum sitesinde ghosting sorunu olduğunu söyleyenler oldu. Bu konuda bir bilginiz var mı acaba?

1ms olması Online oyunlar açısından daha iyi olur diye düşünüyorum.

G-Sync'ın açık olduğu durumda düşük FPS'lerde ghosting sorunu olduğu görülüyor, buraya tıklayarak incelemelerine gidebilirsiniz. Ancak bu soruna rağmen çok beğenenler de olmuş. VA Panel olduğu için düşük FPS'lerde bu sorunun görülmesini normal bulanlar da var.

G5 hakkında evet, ben de duydum ghosting ancak fiyatına göre harika bir ürün.

G-Sync'ın açık olduğu durumda düşük FPS'lerde ghosting sorunu olduğu görülüyor, buraya tıklayarak incelemelerine gidebilirsiniz? Ancak bu soruna rağmen çok beğenenler de olmuş. VA panel olduğu için düşük FPS'lerde bu sorunun görülmesini normal bulanlar da var.

ASUS TUF Gaming VG27WQ1B 68,6 cm (27 inç) kavisli monitör (WQHD, 165 Hz, FreeSync Premium, 1 ms tepki süresi, HDR10, HDMI, ekran bağlantı noktası): Amazon.com.tr bu ürün de önerildi, acaba bunda öyle bir sorun var mıdır? Bütçemi zorlayabilirsem değer mi sizce?

Bu ürünü de tavsiye edenler oldu. RTX 3070 ve 5600X işlemciye sahibim ancak sistemi mümkün olan en uzun süre kullanmayı istediğim için 1080P almak mantıklı gelmişti. Mesela bu monitörü alsam ve ileride oyunlarda çözünürlüğü 1080P'ye çeksem görüntüde bulanıklık vs. gibi sorunlarla karşılaşır mıyım?
2K'dan düşürürseniz bulanıklık sorunu yaşarsınız ama 4K'dan düşürürseniz yaşamazsınız.

Geri
Yukarı