2500TL 24" 144 Hz monitör önerisi

Çok fazla ölü piksel ve ghosting yaşayan olmuş.
Aynı üründen kullanıyorum, ölü piksel problemi yaşamadım. Satıcı ile alakalı bir problem olabilir. Ghosting açısından test yapmadım, yorumlara baktım, yedi sayfada 3 adet ghosting şikayeti görebildim. Eve gidince test yapıp sonucu belirtebilirim isterseniz.

Aynı üründen kullanıyorum, ölü piksel problemi yaşamadım. Satıcı ile alakalı bir problem olabilir. Ghosting açısından test yapmadım, yorumlara baktım, yedi sayfada 3 adet ghosting şikayeti görebildim. Eve gidince test yapıp sonucu belirtebilirim isterseniz.

Çok iyi olur bir de hangi satıcıdan aldığınızı belirtirseniz iyi olur.

Çok iyi olur bir de hangi satıcıdan aldığınızı belirtirseniz iyi olur.
Tamamdır hocam, dün aklımdan çıkmış bugün halledip akşam gibi yazayım. Monitör Bozdan Teknoloji'den geldi bana.
Hocam testi yaptım. UFO testte çektiğim bazı videolarda var, bazılarında yok. Ben de anlayamadım tam. Gözle bakınca az da olsa
var ama.

Son düzenleme:
Philips 242e1gaj kodlu monitörü bugün İtopya'nın outlet deposundan aldım. Ama monitörün kendi HDMI ile laptopa taktığımda tüm ayarları yapmış olmama rağmen 144Hz görüntüyü bir türlü alamadım. Bilgisi olan birisi yardım edebilir mi?
Laptop: VICTUS BY HP 16-E0015NT RYZEN 7 5800H 3.2GHZ-16GB-1TBSSD-16.1''RTX3050TI 4GB-W10 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

DisplayPort üzerinden bağlamayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı