2500TL GTA 5 İçin Bilgisayar Önerisi

Toplamayı bilmiyor olmanız toplama pc alamayacağınız anlamına gelmez. 3.500 TL' ye çok daha iyisi alınır. Teknobiyotik ve Sinerji.gen.tr sitelerinde parçaları seçip montaj yaptırabiliyorsunuz ayrıca hazır toplama pc lerde var.

Toplamayı bilmiyor olmanız toplama pc alamayacağınız anlamına gelmez. 3.500 TL' ye çok daha iyisi alınır. Teknobiyotik ve Sinerji.gen.tr sitelerinde parçaları seçip montaj yaptırabiliyorsunuz ayrıca hazır toplama pc lerde var.
arkadaşım sen biliyorsun galiba bu konuları bana bir yardımcı olsan en yüksek ayarlarda oynayabilmek için toplanmış bilgisayar göstersen veya kasasına kadar toplasan çok mutlu olurum

veya Intel Skylake i5 6400 2.7 GHz, 8GB DDR4, GTX1050Ti 4GB 128bit, 120GB SSD + 1TB HDD 600W Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC bu nasıl işletim sistemini windows 10 64 bit nasıl yapabilirim birde ses kartı falan olmayınca bir zarar olmuyor deme oyuncu kulaklık var elimde 100 liralık ziyan olmasını istemiyorum

Son düzenleme:
arkadaşım sen biliyorsun galiba bu konuları bana bir yardımcı olsan en yüksek ayarlarda oynayabilmek için toplanmış bilgisayar göstersen veya kasasına kadar toplasan çok mutlu olurum

veya Intel Skylake i5 6400 2.7 GHz, 8GB DDR4, GTX1050Ti 4GB 128bit, 120GB SSD + 1TB HDD 600W Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC bu nasıl işletim sistemini windows 10 64 bit nasıl yapabilirim birde ses kartı falan olmayınca bir zarar olmuyor deme oyuncu kulaklık var elimde 100 liralık ziyan olmasını istemiyorum
Bu bilgisayar çok iyi yüksek ayarlarda da rahatlıkla açar oyunları. İşletim sistemini ise şu rehber yardımıyla rahatlıkla kurabilirsiniz.
UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama - Technopat

daha az fiyata Battlefield 1 Rise of the Tomb Raider gibi oyunları en yüksek ayarıyla oynamak istiyorum 1000 lira 2000 lira arası olursa yada 2000 lira 2500 lira yani boşa o kadar para vermek istemiyorum daha iyisini alabilirsem birde oyundayken video çekme payı da koy

Son düzenleme:
Teknobiyotik sitesine ulaşamıyorum şuan ama tavsiyem şu.
Bu parçaları teknobiyotik de bulabilirsiniz. Fiyatlarda biraz oynama olabilir.
55.png
56.png

Toplamda 2526 TL.

Son düzenleme:
Doların düşeceği garanti değil aksine belki artar bile ne olacağı bilinmez biraz düştüğü zaman toplamak mantıklı olur yada Ryzen bekleyin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı