2500TL GTX 960 Sistem Yükseltme

Atherucky

Hectopat
Daha fazla  
Ekran Kartı : Evga GTX 960 4GB 128Bit
Anakart : MSI 970A-G43
Ram : GSKILL 8GB(2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz
İşlemci : FX X6 6300 3.5GHz
Güç Kaynağı : Corsair Builder 650W
Monitör : AOC 23" E2357
Kasa : Everest
Depolama : Toshiba 1TB 3,5" Harddisk

İki ya da üç yıl önce küçük kardeşim bu sistemi toplatmıştı. Ben de 2500TL civarı bir para biriktirdim. Bilgisayarı ortak kullandığımız için direk bu sistemi yükseltmeyi düşündüm. Bilgisayarlardan pek anlamadığım için size de danışmak istedim. Neler yükseltilebilir ?

Not: Kasa tahmini dokuz ya da on yıl önceki bir kasa o yüzden sadece "Everest" yazdım.

Hiç gerek yok sistemin hala iş yapar.
Yeni mimari İntel ve Amd işlemcileri bekle öyle karar verirsin.
Şuan sistemin gayet iyi.
SSD alınabilir 240GB bir model ileride de kullanırsın sistemine yeni bir soluk katar hem.

Sent from my E5303 using Technopat Sosyal mobile app

Bazı parçaları kullanıp bazılarını satıp yeni bir sistem dizin. Harddisk, monitör, güç kaynağı, HDD gayet iyi. Bunları kullanabilirsiniz. Diğer parçaları satın.

Ancak sistem şuan piyasadaki bütün oyunları akıcı bir şekilde oynatır. Değişime gerek yok bence.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değişime ihtiyaç duyduğumuzu hissediyormusumuz siz ? Şu sistemin açamayacağı oyun yok. Render ile uğraşıyomusunuz video yapıyormusunuz ? Sadece oyun için yükseltilecekse gereği yok bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı