2500TL PCI 4 M.2 SSD önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar selam yeni DDR5 PC topladım. (Allah olmayana nasip etsin) 2.500 TL bütçem var. 2 TB M.2 aldım. 1 TB daha almak istiyorum. Anakartım Gigabyte X670 Gaming X AX v2, SSD önerir misin? ( M.2) tabii 1 TB üstü olur da, bütçe 2.500.

Anakartta boş slot olsa alacağım SSD.
X670 alan adama 200 lira koymaz diye düşünüyorum.
Yok hocam,ayıptır söylemesi. Çok şükür çalışıyoruz. Emeğine sağlık. Vaktini ayırdığın için teşekkür ederim. Performansı kalitesi nasıldır acaba ? Vaktinizden de çalmak istemem.

Yok hocam,ayıptır söylemesi. Çok şükür çalışıyoruz. Emeğine sağlık. Vaktini ayırdığın için teşekkür ederim. Performansı kalitesi nasıldır acaba ? Vaktinizden de çalmak istemem.
Bu model alınır hocam, güzeldir. İş bankası kartınız varsa KC3000 var Amazon'da vade farksız 9 taksit, 3.300 TL. Galiba ben ona yöneleceğim. En iyi SSD'lerden biri.

Bu model alınır hocam, güzeldir. İş bankası kartınız varsa KC3000 var Amazon'da vade farksız 9 taksit, 3.300 TL. Galiba ben ona yöneleceğim. En iyi SSD'lerden biri.
Alayım o zaman,çok teşekkürler. Nakit almam gerek ya. Hayat bu,yarın bir gün ekstra bir şey çıkar. Taksitle uğraşmaktan nefret ediyorum. Varken alayım,zaten 60k civarı pc'ye gitti. Bu fiyat artık hissettirmez :D

Bu fiyata alabileceğin en iyi disk kendisi, muadili KC3000 var 3.300 lira bandında.

Vade farksız 9 ay imkanı olduğundan KC3000'de gayet alınabilir.
KC 3000 düşünen varsa 200 TL Maxipuan kampanyasına katılsın uygulamadan. Vade farksız 9 taksitle 3.100'e gelir.

Geri
Yukarı