250TL Bluetooth kulaklık önerisi

ahennal

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Dünya
Selamlar arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere 250TL'ye kadar Bluetooth'lu kulaklık arıyorum telefonda kullanacağım. Önereceğiniz kulaklıklar yüksek sesli ve de uzun süre şarjı dayanan tiplerden olursa sevinirim. İyi günler. (300TL'ye kadar zorlayabilirim bütçeyi.)

Selamlar arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere 250TL'ye kadar Bluetooth'lu kulaklık arıyorum telefonda kullanacağım. Önereceğiniz kulaklıklar yüksek sesli ve de uzun süre şarjı dayanan tiplerden olursa sevinirim. İyi günler. (300TL'ye kadar zorlayabilirim bütçeyi.)

Kendim kullanıyorum öneririm şarjını tam doldurduğum zaman kulaklık 3-4* saat çalışıyor ( kullanım sıklığına bağlı). Şarj istasyonu(adını bilmiyorum kulaklığı koyduğumuz kap) 8 defa şarj edebiliyor daha fazla da edebilir belki denemedim. Üründen memnunum ses kalitesi vs. gayet güzel daha iyi ürünlerde olabilir ben kendi bildiğimi denediğimi atmak istedim.

Onu belirtmeyi unutmuşum hocam pardon kulak içi olacak.

Kendim kullanıyorum öneririm şarjını tam doldurduğum zaman kulaklık 3-4* saat çalışıyor ( kullanım sıklığına bağlı). Şarj istasyonu(adını bilmiyorum kulaklığı koyduğumuz kap) 8 defa şarj edebiliyor daha fazla da edebilir belki denemedim. Üründen memnunum ses kalitesi vs. gayet güzel daha iyi ürünlerde olabilir ben kendi bildiğimi denediğimi atmak istedim.

Sağ olun hocam inceliyeceğim.

Öncelikle merhaba, 250₺ demişsiniz fakat benim şuan kendim de kullandığım haylou t-15 modelini tavsiye edebilirim, piyasada şuan 150-200₺ civarlarında.

Mikrofon ve ses kalitesi telefon için gayet yeterli düzeyde, en iyi özelliği ise şarj meselesi: Yanlış olmasın 3000 mah gibi bir bataryası vardı tek şarjla günde yaklaşık 5-6 saat kullanmama rağmen 2-3 ay götürüyor. Satın alalı 1 sene kadar oluyor şuana kadar her gün aktif kullanmama rağmen toplamda 3-4 kere şarj ettim ayrıca kutu üzerindeki usb girişinden şarj kablonuz aracılığıyla telefonunuz şarj edebiliyorsunuz. Yalan olmasın voltajı çok yüksek olmadığından çok hızlı şarj ettiğini söyleyemem fakat böyle bir özelliğin olması da bir artı.

Kutudan bahsetmişken bir eksisini belirtiyim kutunun malzemesi sert plastik aşırı sağlam hissiyatı vermiyor fakat 250₺ ye alıcağınız bir kulaklıktan (ki bu kulaklık 150₺ civarında) daha fazlasını beklemek hata olur.

Bağlantıdan da bahsetmek istiyorum, belki denk gelmişsinizdir bazı dandik markalardaki gibi iki kulaklığı ayrı ayrı telefona eşlemeye gerek kalmıyor. İlk seferde ayarlardan kulaklığı bulup eşledikten sonra kutusundan çıkardığınızda otomatik olarak bağlanır.

Üzerinde dokunmatik bir yüzey bulunmakta:
•Tek dokunmada videoyu/şarkıyı durdurma •Çift dokunmada sonraki içeriğe geçme
•Sağ kulaklığa üç kere dokunduğunda sesli asistanı açma
•Sol kulaklığa dokunduğunda daha düşük bekleme süresine sahip oyun modunu aktif etme

Gibi multimedya özellikleri kullanabiliyorsunuz. Son olararak belirtmek isterim ki kolay kolay beğenen biri değilimdir, bu kulaklığı satın alırken de bir kaç ay araştırma yapmıştım Haylou markası da Xiomi'nin firmasıymış yani güvenebilirsiniz. Gidip de airpods çakmssı yan sanayi ürünlere paranızı boşa harcamayın iyice araştırın derim. Şimdiden alıcağınız kulaklığı güle güle kullanın. İyi forumlar, umarım yardımcı olabilmişimdir.

•Ürünün linkini aşağıya bırakıyorum ben hepsiburada üzerinden satın almıştım siz başka sitelerden kendiniz araştırıp daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/haylou-...kulaklik-p-HBV00000SKQQD?magaza=OrkaTeknoloji

Selamlar arkadaşlar uzun araştırmalar sonrasında Haylou T15 aldım konu kilitlenebilir teşekkür ederim herkese saygılar.
Benim mesajımdan 5 dakika sonra olması rastlantı mı siz kendiniz mi karar verdiniz bilemedim 🥲

Yeni konular

Geri
Yukarı