250TL Bluetooth kulaklık önerisi

Bütçe en fazla 250 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe en fazla 250 TL.

Attığınız kulaklıkların hepsi çok çok kötü bu fiyata kablosuz kulaklık almanızı tavsiye etmiyorum. Dip ses sorunu yaşarsanızı batarya sorunu yaşarsınız zaten ses kaliteleri çöp ve ayrıca sağlıklıda değil o kadar kötü kalitede bataryaları varki kötü şeyler yaşanabilir. Bütçe artmıyorsa JBL kablolu kulaklık alıp devam edin daha iyi bir seçeneğiniz yok.Link

Bütçe en fazla 250 TL.

Ya da indirim falan kovalayıp 350 TL'ye falan QCY marka kulaklık alın.

Attığınız kulaklıkların hepsi çok çok kötü bu fiyata kablosuz kulaklık almanızı tavsiye etmiyorum. Dip ses sorunu yaşarsanızı batarya sorunu yaşarsınız zaten ses kaliteleri çöp ve ayrıca sağlıklıda değil o kadar kötü kalitede bataryaları varki kötü şeyler yaşanabilir. Bütçe artmıyorsa JBL kablolu kulaklık alıp devam edin daha iyi bir seçeneğiniz yok.Link
Jbl markasının giriş seviyesi ürünleri tek kelime ile çöp. o kulaklığın 3-4 aydan fazla bir ömrü yok.

En mantıklısı benim yaptığım gibi kupon ve fırsat kovalayıp dip fiyattan almaya çalışmak.

JBL markasının giriş seviyesi ürünleri tek kelime ile çöp. O kulaklığın 3-4 aydan fazla bir ömrü yok.

Zamanında bende kullandım dediğiniz gibi değil aşağı yukarı 1 yıl falan kullanmıştım ve memnundum. Bencede en iyi seçenek değil zaten ama gidip 150 TL'lik kablosuz çakma şeyler alacağına idarelik bile olsa JBL gibi kablolu kulaklık almak daha mantıklı.

JBL markasının giriş seviyesi ürünleri tek kelime ile çöp. O kulaklığın 3-4 aydan fazla bir ömrü yok.

En mantıklısı benim yaptığım gibi kupon ve fırsat kovalayıp dip fiyattan almaya çalışmak.

Zaten en mantıklısı QCY 13 ben bütçe artmıyorsa diye önerdim zaten 250 TL'lik bir şeyden fazla bir şey beklememek lazım kupon kovalarsanız 350'ye bile çok rahat alınır. Nays kullanıp alsaydınız sizde daha ucuza almış olurdunuz. 75 TL kupon veriyor ilk alışverişte premium ile alınca 15 TL veriyor üstüne bir de Nays kullanınca 40 TL veriyor 360a geliyor Nays hiç kullanmadıysanız ilk para yüklemeye 20 TL veriyor 340 kapatılır bu iş.

Zamanında bende kullandım dediğiniz gibi değil aşağı yukarı 1 yıl falan kullanmıştım ve memnundum. Bencede en iyi seçenek değil zaten ama gidip 150 TL'lik kablosuz çakma şeyler alacağına idarelik bile olsa JBL gibi kablolu kulaklık almak daha mantıklı.

Zaten en mantıklısı QCY 13 ben bütçe artmıyorsa diye önerdim zaten 250 TL'lik bir şeyden fazla bir şey beklememek lazım kupon kovalarsanız 350'ye bile çok rahat alınır. Nays kullanıp alsaydınız sizde daha ucuza almış olurdunuz.
Benim kullanım senaryomda jbl bana dayanamadı maalesef, nays hesabı vs açmaya çok üşendim yeterince dip fiyattan aldım bence.

Benim kullanım senaryomda JBL bana dayanamadı maalesef, Nays hesabı vs açmaya çok üşendim yeterince dip fiyattan aldım bence.

Ben titiz kullanmıitım o yüzden çok dayanmış olabilir. O kulaklığı şu an 400'e almakda iyi ama bedavadan 60 TL'de gayet iyi Nays çok fazla işe yarıyor ben 3 aydır kullanıyorum 700 800 TL'den fazla cashback almışımdır.(üşenmeyin kesinlikle Nays kullanın ytd).ama bence QCY T13 yerine yine indirim kuponuyla falan 500 TL'ye Anker R50'i alınıyordu daha iyi bir tercih olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı