250TL oyun önerisi

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, paramın 80TL'si Steam'de, 170TL'si kartta mevcut. Bu 170TL ile Steam üzerinden oyun alacak olursam arkadaşımdan 170TL karşılığında 250TL Steam kod satın alabilirim. Assassin's Creed tarzı oyunları genel olarak hep sevmişimdir. Cyberpunk 2077 arkadaşımdan denedim ama çok hoşuma gitmedi. Mount and Blade Bannerlord oyununu da bir süre oynadım aynı şekilde hoşuma gitti. Strateji oyunlarını da oynamayı seviyorum. Oynadığım bazı oyunlar aşağıda bulunuyor. Teşekkürler.

Oynadığım oyunlar:
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Origins
Hearts of Iron IV
Crusader Kings 3
Europa Universalis IV.

Selam arkadaşlar, paramın 80TL'si Steam'de, 170TL'si kartta mevcut. Bu 170TL ile Steam üzerinden oyun alacak olursam arkadaşımdan 170TL karşılığında 250TL Steam kod satın alabilirim. Assassin's Creed tarzı oyunları genel olarak hep sevmişimdir. Cyberpunk 2077 arkadaşımdan denedim ama çok hoşuma gitmedi. Mount and Blade Bannerlord oyununu da bir süre oynadım aynı şekilde hoşuma gitti. Strateji oyunlarını da oynamayı seviyorum. Oynadığım bazı oyunlar aşağıda bulunuyor. Teşekkürler.

Oynadığım oyunlar:
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Origins
Hearts of Iron IV
Crusader Kings 3
Europa Universalis IV.
Control öneririm.

Aslında almayı planlıyordum ama Assassin's Creed Valhalla ile arasında kaldım, Assassin's Creed Valhalla oynamayı da çok istiyorum açıkçası.
Hocam isterseniz RDR 2'yi Steam'den alıp Valhalla için ortak hesap alıp orada oynayabilirsiniz. Valhalla'nın online modu yok sonuçta.

Geri
Yukarı