250W Elektrikli Bisiklet Kask Gerektirir mi?

UmutCan10

Hectopat
Daha fazla  
Fazla uzatmadan konuya gireceğim. Kuzenim dershanesinden dolayı il dışında ve baya da uzun süre kalacak gibi. Elektrikli bisikletine ondan başka binecek olmadığı için şuan bizde. Ben de pazartesi okula gitmeyi düşünüyorum. Onun dışında çarşıya gitmelik falan. Ehliyet gerektiriyormu? Tipi görüntüdeki gibi. Okul yakın fazla uzak değil. Yani elektrikliyle gitsem 5-10 dakika civarı. Mahallede çarşıda küçücük binen çocuklar görüyorum. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum ama yine de sorayım dedim. Cevaplarınızı bekliyorum.

kral-kr18-teta-1500.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ehliyete gerek yok ama bildiğim kadarıyla plaka istiyorlar. Benim kuzenimde yakalandı ve plaka almak zorunda kaldı. Plaka olunca da haliyle ehliyet gerekiyor. Sen en iyisi koşarak git.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazla uzatmadan konuya gireceğim. Kuzenim dershanesinden dolayı il dışında ve baya da uzun süre kalacak gibi. Elektrikli bisikletine ondan başka binecek olmadığı için şuan bizde. Ben de pazartesi okula gitmeyi düşünüyorum. Onun dışında çarşıya gitmelik falan. Ehliyet gerektiriyormu? Tipi görüntüdeki gibi. Okul yakın fazla uzak değil. Yani elektrikliyle gitsem 5-10 dakika civarı. Mahallede çarşıda küçücük binen çocuklar görüyorum. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum ama yine de sorayım dedim. Cevaplarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 330892
Dostum burası Türkiye neyin ne zaman olacağı belli olmaz. Sonuçta trafiğe çıkacaksın, ne kadar yavaş düşersen düş kasksız düştüğün zaman kafanı çarpmanla kötü sonuçlar doğabilir.

Ekipman her zaman gerekli!

Kask ve takabiliyorsan diğer ekipmanları da takmalısın. Evet sana bakıp “yiaa bu motora bunlar takılır mı diyecekler” ama ışıklarda beklerken arkadan fren tutamayıp patlayan araba senin marka modeline bakıp bunu yapmıyor emin ol.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı