2560x1440, IPS, 144 Hz Monitör Önerisi

Solozzo

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Creative Director
Selamlar, başlıkta da belirttiğim gibi;

2560x1440 çözünürlük desteği olan, 144MHz ve IPS panele sahip bir monitör arıyorum. Buraya kadar her şey normal :) Bütçem maksimum 1600 TL. Kendi araştırmalarım sonucunda bu kriterlere uyan bir monitör bulamadım fakat belki benim gözden kaçırdığım ve sizlerin bildiği bir model vardır.

23.8 veya 27" olması çok önemli değil, yine gecikme süresi de 1-5MS arası olabilir. Tasarımcı olduğum için hem tasarımlarımı rahatlıkla yapabileceğim hem de 60Hz'den kurtulup 144Hz'in keyfine oyunlarda varabileceğim bir monitör arıyorum.

Şimdiden vakit ayıran herkese çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1600 TL'ye 144Hz 2K monitör biraz zor. Mutlaka araştırmışsınızdır, bu fiyat bandında gördünüz mü hiç?

Maalesef görmedim, ihtiyaç fazlası ürünlerimi satıp bütçeyi arttırmaya çalışıyorum.

Deneyimleyip memnun kaldığınız ve makul fiyatlarda olan monitör tavsiyelerinizi de almak isterim. :)

Şu an bu monitör İtopya'da indirimde 30'dk sonra bıtecek almanızı tavsıye ederım 2k değil ama 1080p,144hz,1ms,IPS

Düzeltme:Kusura bakmayın görmemişim stokta'ta kalmamış

Teşekkür ederim yanıtınız için ama çözünürlük olarak 2560x1440 monitör arayışım var. ;)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı