26 bin TL'ye sistem önerisi

MehmetUMUT133

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, şu sıralarda PC toplamaya çalışıyorum, GameGaraj'dan ilk topladığımda mis gibi 26kydı lakin zam gelmiş ve 29k olmuş. Babama danıştım lakin o kadar veremezmiş size sistemin özelliklerini atim.

Screenshot_20231011_013953_com.instagram.android.jpg

RAM'i nasılsın 16 yaptım. Soğutucudan düşürdüm olmadı. Sizce yılbaşında indirim gelir mi bekleyeyim mi inmesini, yoksa sizin yeni toplamanız mı daha mantıklı? Eğer sondaki ise bana monitörde dahi 26k (7'de olabilir) PC toplar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu kasa ve monitörü alın kesinlikle. Adam cidden f/p ustası gibi bi şey abi... 😂 Hocam bu arada 13400f+4060ti sistemler çok yaygınlaştı kampanyalı cart curt, bu fiyattan onları almak gene de daha mı mantıksız ddr5+4060'a kıyasla? Arkadaşıma da bir şey dizeceğiz herhalde de, onlardan mı baksa yoksa bunu alıp geçse mi sizce?

Bu kasa ve monitörü alın kesinlikle. Adam cidden F/P ustası gibi bir şey abi... 😂 hocam bu arada 13400F+4060 Ti sistemler çok yaygınlaştı kampanyalı cart curt, bu fiyattan onları almak gene de daha mı mantıksız DDR5+4060'a kıyasla? Arkadaşıma da bir şey dizeceğiz herhalde de, onlardan mı baksa yoksa bunu alıp geçse mi sizce?

13400F, 4060 Ti 22K cikiyor. Alinabilir. Ti farki. DDR4 olsa da Ti farki var, yine de 7500F dengi islemci. Ama o sistem de iyi.

Geri
Yukarı