2600 TL monitör önerisi

Kaptan.S

Hectopat
Bana fiyat olarak en uygununu bulmaya çalıştım ve BenQ Zowie XL2731 27 monitörü buldum. 2300TL'ye 144Hz 24 inç monitörler var ama o kadar para vermişken 27 almak daha mantıklı diye düşündüm. Sizce alınır mı bu monitör? Fiyatı 2600TL.

1080p 27inc önerilmiyor 24'e odaklanmanı öneririm çok araştırma yaptım 27inc sadece uzaktan kullanım için önerilmiş.2k alıcaksan başka

Dostum bu fiyata böyle bir monitör alacaksan kaliteyi bir yana bırakıcaksın. Monster kullanmış biri olarak servisi dışında hiçbir şeyini beğenmiyorum. Kesinlikle almamanı öneririm. Senin için araştırdım. Ghostingi varmış çok bariz şekilde. Arkada mouse izi bile bırakıyormuş. Işık sızması ne panellerde oluyor bunlarda olmama şansı yok.

Bu bayağı kaslı bir şeye benziyor, alabilirim. Ölü piksel veya ışık sızması oluyor mu bu monitörde, bilgisi olan var mı?

Dostum bu fiyata böyle bir monitör alacaksan kaliteyi bir yana bırakıcaksın. Monster kullanmış biri olarak servisi dışında hiçbir şeyini beğenmiyorum. Kesinlikle almamanı öneririm. Senin için araştırdım. Ghostingi varmış çok bariz şekilde. Arkada mouse izi bile bırakıyormuş. Işık sızması ne panellerde oluyor bunlarda olmama şansı yok.
Hocam peki bu monitör hakkında bilgiye sahip misiniz? Özellikleri benim için yeterli seviyede.
Olmadı bunu da alabilirim.

Geri
Yukarı