2600 TL Sistem Önerisi

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
Maksimum 2600 TL bütçem var. Oyun oynamak için rahat, sıkıntı yaşamayacağım bir sistem önerisinde bulunmanızı istiyorum.

CS:GO gibi FPS oyunları oynuyorum.

Çizim yapıyorum. (Autocad, Sta4cad ve Sap2000)

Sistem masaüstü olacak, Sinerji'den toplanması benim için iyi olur, sıfır parçalar olacak.
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maksimum 2600 TL bütçem var. Oyun oynamak için rahat, sıkıntı yaşamayacağım bir sistem önerisinde bulunmanızı istiyorum.
O siyahla çizdiğim yer Türkçe ben anlamına geliyor. Sen arkadaşıma toplayacağım dersen merak etme hiç kimse FBI'lığa soyunmaz.
IMG_20181122_134202.JPG

Farklı sitelerden toplanırsa Güç kaynağı daha iyi seçilibelir.

O siyahla çizdiğim yer Türkçe ben anlamına geliyor. Sen arkadaşıma toplayacağım dersen merak etme hiç kimse FBI'lığa soyunmaz.
Eki Görüntüle 345615
Farklı sitelerden toplanırsa Güç kaynağı daha iyi seçilibelir.
Hocam toplanılan sistemleri zaten alıyorum.
Bu konudaki bilgisayarı kendime bile toplatmış olsam, bunun seni sorgulamaya hakkın yok.
Arkadaşımın yerine açtım konuyu, bu yüzden o şekilde yazdım.
Hani misal işyerine götüreceğim bir sistem olsun diye toplattırıyorum kendime belki de bilemessin yani bir anda öyle atlamak olmaz.

Sizin attığınız sistemi mi alalım yoksa bu mu;
Kasa

Bu konudaki bilgisayarı kendime bile toplatmış olsam, bunun seni sorgulamaya hakkın yok.
Bak ben düşük sistem toplarken F/P olması için bazen 20dk bazen 30dk uğraşıyorum. Diyelim sen hayali sistem topluyorsun ama ben ortaya iyi bir şeyler çıkarmak için en değerli gördüğüm şey olan zamanımı harcıyorum o yüzden seninde benim zamanımı çalmaya hakkın yok. Bu konuda zamanımı harcadım mı hayır direk seçtim.

Attığın sisteme gelirsek 200₺ daha ucuz ama işlemciler arasında çok fark var. Ben olsam kendi olşturduğum sistemi alırım. Attığın sistemin en büyük avantajı 240GB SSD eklendiğinde aynı bütçeye denk gelmesi. Tercih sana kalmış Athlon 200GE + 240GB SSD'mi Pentium G5400'mü? İstiyorsan sosyalde ayrı bir konu aç.

Bak ben düşük sistem toplarken F/P olması için bazen 20dk bazen 30dk uğraşıyorum. Diyelim sen hayali sistem topluyorsun ama ben ortaya iyi bir şeyler çıkarmak için en değerli gördüğüm şey olan zamanımı harcıyorum o yüzden seninde benim zamanımı çalmaya hakkın yok. Bu konuda zamanımı harcadım mı hayır direk seçtim.

Attığın sisteme gelirsek 200₺ daha ucuz ama işlemciler arasında çok fark var. Ben olsam kendi olşturduğum sistemi alırım. Attığın sistemin en büyük avantajı 240GB SSD eklendiğinde aynı bütçeye denk gelmesi. Tercih sana kalmış Athlon 200GE + 240GB SSD'mi Pentium G5400'mü? İstiyorsan sosyalde ayrı bir konu aç.
Zamanını zaten çalmıyorum bu konu ciddi bir konu geyiğine açmış olduğum bir konu değil.
Çok fazla öngörülü davranıyorsun.

Atmış olduğun sistemi önereceğim arkadaşıma, teşekkür ederim, konu kapanabilir.

Egzoz fanı yok sanırım bir de bu sistemin, sıcaklık konusunda bir sıkıntı yaşatır mı?

Abi bütçem en fazla 2600. En iyi sistemi seçip yazın toplayacağım. Hem dolar yavaşca düşüşe geçti. Yaza doğru sistem fiyatları azalır. Bende senintavsiyene göre toplarım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı