2600 TL Sistem Önerisi

Oynamak istediğiniz oyunlar nelerdir? Overclock düşünüyor musunuz? Ekran kartı güncellemesi yapacak mısınız? RAM olarak 8GB seçerseniz ileride çift kanal çalıştıracak mısınız yoksa şimdiden RAM'de en iyisi mi olsun? Kasanızın hava akımını bilemiyorum, ısınadabilir.

Şimdiden hayırlı olsun diyeyim 🙂
Teşekürler. İleride dual kullanacağım ve ufak bir oc yapacağım oynayacağım oyunlar zula pubg mobile ve GTA 5.

Teşekürler. İleride dual kullanacağım ve ufak bir oc yapacağım oynayacağım oyunlar zula pubg mobile ve GTA 5.
İlerde Dual Channel yapacaksanız şimdiden 8GB alabilirsiniz. İleride 2x4'ten daha fazla performans alırsınız ancak ekleme yapacağınız zamanda 4x4 GB yapma şansınız varsa şimdiden 2x4 GB almak daha mantıklı. PUBG hiç oynamadım ancak sistem gereksinimleri yüksek kaçabilir sizin sisteminize, Radeon Vega 8 vs GeForce GT 1030 vs Radeon HD 7870 [videocardbenchmark.net] by PassMark Software burada ise işlemciniz içindeki Vega 8 ve uygun fiyatlı diye satılan GT 1030 ve GTA V sistem gereksinimleri içindeki önerilen ekran kartı modelini kıyasladım. PUBG ve GTA için biraz daha beklemeniz gerekebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada ise Vega 8 ve Ryzen 3 3200G ile 2x4 GB RAM ile oynanan ZULA videosu var. Anakart hakkında yorum yapamayacağım.

İlerde Dual Channel yapacaksanız şimdiden 8GB alabilirsiniz. İleride 2x4'ten daha fazla performans alırsınız ancak ekleme yapacağınız zamanda 4x4 GB yapma şansınız varsa şimdiden 2x4 GB almak daha mantıklı. PUBG hiç oynamadım ancak sistem gereksinimleri yüksek kaçabilir sizin sisteminize, Radeon Vega 8 vs GeForce GT 1030 vs Radeon HD 7870 [videocardbenchmark.net] by PassMark Software burada ise işlemciniz içindeki Vega 8 ve uygun fiyatlı diye satılan GT 1030 ve GTA V sistem gereksinimleri içindeki önerilen ekran kartı modelini kıyasladım. PUBG ve GTA için biraz daha beklemeniz gerekebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada ise Vega 8 ve Ryzen 3 3200G ile 2x4 GB RAM ile oynanan ZULA videosu var. Anakart hakkında yorum yapamayacağım.
Teşekkür ederim.

Sistemi aldıktan sonra bir tane daha 8 ekleyeceğim ve bu sayede apu için dualı rahat bir şekilde karşılayacak.

Şuan apu alma sebebim bütçem, ileride bir rx 570 alacağım beseleme sorunu yaşamam umarım.
İşlemciye yüklenen oyunlarda darboğaz yaşarsın.B450M al en azından overclock ile darboğazı birazcık önlersin.

Kasamda PSU yok 500w sertifikasi olan bir PSU önerir misiniz?
Örnek üründür. Ryzen 5 2600 ve RX 570 8GB'da problem yaşamadım. VS serisini tercih ederseniz altın sarısı yazıya sahip olmayanını tercih edin derim. CV serileri de güzel ancak problem çıktı mı baş ağrıtabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı