2600 TL'ye Notebook Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Ezel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 4B

Ezel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konuyu öncelikle doğru yeremi açtım bilmiyorum.... Alacağım laptopun markası toshıba olsun özelllik açısından ise iyi bir şey olsun.... Maximum 2600 tlye çıkabilirm...bu arada oyun oynarım cryss 2 3 gibi oyunlar oynarım... Şimdiden teşekkür ederim... İşlemciden pek anlamam ama arkadaşım i5 alma i7 al dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alma :D Onun yerine şöyle adam akilli bi sistem topla , emin ol yüzün gülecek. Dizüstü aldim hep bi soru , performans zaten belli. Ne kadar iyi bi laptop alsan da ayni şey oluyor. Sistem topla bence (Tabi senin kararın) :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Alma derim :) o fiyata o toshibayla ne bir çözünürlük alırsın nede kalite hani diyoruz ya fiyat performans diye toshibada bu iş çok fiyat düşük kalite oluyor.

Bu fiyata HD ekran çözünürlüğü bence çok gereksiz. Bence önceki yorumda belirttiğim ürünü inceleyin. Sırf markası sattırıyor bu ürünü. Samimi söylüyorum dostum o fiyata değmeyecek bir ürün. 2900 tl limitiniz varsa monster notebook serisine yönelin.

Edit: Daha sonrasında 120 gb msata ekleyip güzel bir bilgisayar elde edersiniz. Eğer düşünülürse acer v3'de tercih edilebilir. Forumda kullanan arkadaş vardı.
Cihazın linki: m.bimeks.com.tr: Bimeks | Acer Aspire VN7-791G-57BP (NX.MQREY.003)

Kusura bakmayın ama şü marka takıntısı merak ediyorum. Lütfen açıklarmısınız. Neden toshiba ?

Bu fiyata HD ekran çözünürlüğü bence çok gereksiz. Bence önceki yorumda belirttiğim ürünü inceleyin. Sırf markası sattırıyor bu ürünü. Samimi söylüyorum dostum o fiyata değmeyecek bir ürün. 2900 tl limitiniz varsa monster notebook serisine yönelin.

Edit: Daha sonrasında 120 gb msata ekleyip güzel bir bilgisayar elde edersiniz. Eğer düşünülürse acer v3'de tercih edilebilir. Forumda kullanan arkadaş vardı.
Cihazın linki: m.bimeks.com.tr: Bimeks | Acer Aspire VN7-791G-57BP (NX.MQREY.003)

Kusura bakmayın ama şü marka takıntısı merak ediyorum. Lütfen açıklarmısınız. Neden toshiba ?

laptoplar hakkında fazla bilgimiz yok...o yüzden mağazalarda çoğu satıcı toshıba iyi marka diyor paran varsa al diyor.....sadece 1 kişi bana asus önerdi satıcılardan marka takıntısını anlamış değilim dedi..hem toshıba kendisi üretmiyorki dışardan alıp montaj yapıp markayı yapıştırıp satıyor..değmez fazla para vermene dedi ama çoğunluk toshıbacı :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı