2600TL Telefon tavsiyesi

alanyal7

Hectopat
Arkadaşlar bu fiyat bandında uzun süreli kullanımda dayanıklı bir telefon arıyorum. Önemli olan özellikler dayanıklı olması pil ömrü 1 2 günü çıkartsın rahatca ve kamerası da iyi olmasını istiyorum. Telefonda oyun falan oynanmayacak annem için alıyoruz. Kendim 4 yıldır Samsung Note 5 kullanıyorum ve hala iyi sayılır telefon bu yüzden Samsung'a daha yatkınım sizce ne alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
A70 kullanıyorum. Pil konusunda cidden çok rahat. Hızlı şarj ile 5-10 dakikalık şarj ile dışarı çıkabilirsiniz. Kamera konusunda orijinal Samsung uygulamasında kötü çıkıyor ama google kamera kullanarak bunu biraz kapattım. Süper Amoled olduğu için göze güzel geliyor. Diğer ürünlerle karşılaştırıp tercihi yapın.

Pil ömrü sizin kullanmanıza bağlı ama sonuna kadar note 8 pro belki bütçeyi biraz aşar ama gerçekten çok güzel bir telefon
Hız olarak muadimlerini tokatlıyor
Oyun oynanmasa bile bir telefonun hızlı olması bence önemli ama A70'de düşünülebilir

Türkiye'nin En Büyük Online Alışveriş Sitesi Hepsiburada.com bu telefonu alabilirsin güzel telefondur bu
pardon yanlış link atmışım bir dk

Geri
Yukarı