27.000 TL oyuncu laptop tercihi

Bütçe
270000
Lenovo, diğer arkadaş doğru demiş 27 bin lira az değil monster a verilmez, aciliyeti yoksa başka çözüm üretemez misiniz?
Ne yazık ki yaklaşık 1 saat sonra alıyor olacağım. Bir sürü arkadaşım monster kullanıyor ve çok memnunlar bir sorun yaşamadıklarını ilettiler ve bu özelliklerde aynı fiyatta ürün yok. O yüzden bu 2si arasından birini almak durumundayım. Konuyu açarken tek merak ettiğim rtx 3060 6gb ve i7 11800h mı yoksa rtx 3050 ti ve i7 12700 h mı tercih etmeliyim.

Ne yazık ki yaklaşık 1 saat sonra alıyor olacağım. Bir sürü arkadaşım monster kullanıyor ve çok memnunlar bir sorun yaşamadıklarını ilettiler ve bu özelliklerde aynı fiyatta ürün yok. O yüzden bu 2si arasından birini almak durumundayım. Konuyu açarken tek merak ettiğim rtx 3060 6gb ve i7 11800h mı yoksa rtx 3050 ti ve i7 12700 h mı tercih etmeliyim.
Oyun oynamayacaksanız amacınız tamamen mimarlık ise 3050 ti 12700h alın, Ayrıca bu özelliklerde aynı fiyatta ürün yok demişsiniz var hatta daha iyileri daha ucuza var.

Bu attığınız i7 12700h ın rakibi daha ucuz ve daha iyi.
Buda 3060 ın rakibi daha ucuz ve daha iyi
Amazon.com.tr

Şu bahsettiğiniz parçalı ödemenin olduğu başka bir site varmı varsa oradan önerelim.

Oyun oynamayacaksanız amacınız tamamen mimarlık ise 3050 ti 12700h alın, Ayrıca bu özelliklerde aynı fiyatta ürün yok demişsiniz var hatta daha iyileri daha ucuza var.

Bu attığınız i7 12700h ın rakibi daha ucuz ve daha iyi.
Buda 3060 ın rakibi daha ucuz ve daha iyi
Amazon.com.tr

Şu bahsettiğiniz parçalı ödemenin olduğu başka bir site varmı varsa oradan önerelim.
Parçalı ödemeyi sadece monsterda gördüm.

Evet bir çok karttan ödemeye olanak sağlıyor.
O dediğiniz hepsiburadada da var oradan alabilirsiniz.

Evet bir çok karttan ödemeye olanak sağlıyor.

RTX 3060 lı olan model 24k muhtemelen onu alacağım.
Buna bakın, parçalı ödeme de var.

Hepsi buradada 2 karttan ödeme yapılıyor. Ben 4 kredi kartı kullanacağım ve bu laptopun işlemcisi pek içime sinmedi bakmıştım daha önce.

Geri
Yukarı