27" 144Hz 1 ms 2000 TL bütçeli monitör tavsiyesi verir misiniz?

TahaFK

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, 2000 TL bütçem var ve 144Hz 1 ms 27" monitor almak istiyorum bircok yorum okudum ve kafam karisti. Ne almam gerektigini bilmiyorum, yardim eder misiniz?

Merhabalar, 2000 TL bütçem var ve 144Hz 1 ms 27" monitor almak istiyorum bircok yorum okudum ve kafam karisti. Ne almam gerektigini bilmiyorum, yardim eder misiniz?
Ips mi Led monitör mi alıcaksınız ?
Ips mi Led monitör mi alıcaksınız ?
200 tl ekleyerek bu monitörü alabilirsiniz.

Ne amaçlı kullanacaksınız? Genel ev kullanıcısı ise hangi oyunları daha çok oynuyorsunuz? Monitörün hangi konuda daha başarılı olmasını istiyorsunuz? Beklentiniz nedir? Sistem özellikleriniz nedir?

Ne amaçlı kullanacaksınız? Genel ev kullanıcısı ise hangi oyunları daha çok oynuyorsunuz? Monitörün hangi konuda daha başarılı olmasını istiyorsunuz? Beklentiniz nedir? Sistem özellikleriniz nedir?

Sistemim;
R5 3600x
Msi 2070 Super gaming x trio

Daha çok fps oyunlari oynuyorum. Monitorlerden anlamadigim icin pek bir beklentim yok. Ancak Curved 144hz 27" ve 1ms olursa çok iyi olur.
Msi Mag271CR modelini buldum nasildir?
Bunu alsam nasil olur bir bilginiz var mi ?

Son düzenleme:
Sistemim;
R5 3600x

Daha çok fps oyunlari oynuyorum. Monitorlerden anlamadigim icin pek bir beklentim yok. Ancak Curved 144hz 27" ve 1ms olursa çok iyi olur.
Msi Mag271CR modelini buldum nasildir?
Sen onu boşver bu 165 hz, 1ms, 31.5 inç, curved

Sistemim;
R5 3600x

Daha çok FPS oyunları oynuyorum. Monitörlerden anlamadığım için pek bir beklentim yok. Ancak Curved 144 HZ 27" ve 1 MS olursa çok iyi olur.
Msi Mag271CR modelini buldum nasıldır?

Mesajını yeni gördüm. Gereksiz pahalı gibi duruyor. Bu seriyi pek tavsiye etmiyorlar. FPS için 24 daha uygun olabilir.

Ben de MSI MAG271CQR var. Ama dediğim gibi pek tavsiye edilmiyor ancak bu fiyat aralığında bence o kadar da kötü değil. Yine de kişisel bir şey alıp iade edenler de mevcut.

27 INCH olunca ben 2K tercih ettim. Çok oyun oynayan birisi değilim. FPS oyunlarına çok düşkünseniz ve en iyi sonucu almak istiyorsanız ona göre bir monitör seçmenizi öneririm. Yani ne yapacağınıza bağlı olarak ve beklentinizle zevkiniz bunu belirleyecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı