27-33 bin TL yurt dışı iPhone tavsiyesi

Fiziksel SIM ile geliyorsa Esim'e geçiş yapabiliyor muyum? 4 ay birini 4 ay birini kullanıyorum çünkü. Esim olmazsa 4 aya mı kapanacak cihaz? Biraz fazla soru sordum farkındayım ama kolay erişilebilen cihazlar değil, emin olmadan almak istemiyorum.

Hocam bazı bölgedekiler 1 fiziksel 1'e SIM ile gelir Çin ve birkaç ülkedeki yerlerde 2 fiziksel SIM yuvası bulunur. Her nasıl gelirse gelsin 8 ay kullanabiliyorsunuz. 4 aya düşme gibi bir durum söz konusu değil. Zaten halihazırda 2 fiziksel SIM yuvası olduğu için e sime geçmenize özel sebebiniz yoksa gereği yok fiziksel SIM olayı daha iyi bir 4 ay dolduğunda hemen SIM i çıkarıp diğer yuvaya takacaksın E SIM için tekrardan operatöre başvurman gerekiyor eğer 1fiziksel 1 SIM ile gelen bir cihaz alırsan ilk fiziksel SIM yuvasını kullanırsın muhtemelle 4 ay sonra e SIM için başvurursun operatörüne. Evet kolay erişilmiyorlar maalesef sormakta haklısınız bunun kusuru mu olur :)

Son düzenleme:
Hocam bazı bölgedekiler 1 fiziksel 1'e SIM ile gelir Çin ve birkaç ülkedeki yerlerde 2 fiziksel SIM yuvası bulunur. Her nasıl gelirse gelsin 8 ay kullanabiliyorsunuz. 4 aya düşme gibi bir durum söz konusu değil. Evet kolay erişilmiyorlar maalesef sormakta haklısınız bunun kusuru mu olur :)
Arkadaş böyle demişti ondan dolayı aklıma takıldı.

IMG_20240209_191648.jpg

Arkadaş böyle demişti ondan dolayı aklıma takıldı.

E SIM için biraz evet para ödersin o yüzden 2 fiziksel SIM ile gelmesi daha iyi olur o zaman sadece birisinin 4 ayı bittiğinde hemen SIM kartını diğer yuvaya takarsın operatöre bir şey ödemezsin.

E SIM için biraz evet para ödersin o yüzden 2 fiziksel SIM ile gelmesi daha iyi olur o zaman sadece birisinin 4 ayı bittiğinde hemen SIM kartını diğer yuvaya takarsın operatöre bir şey ödemezsin.

Hocam şimdilik bunları bulabildim. Elimde 20 nakit var, kalan 20 içinde parça satışı bekliyorum. Telefona FPPRO teknik serviste ekspertiz yaptırsam çok mu garip olur?

Hocam şimdilik bunları bulabildim. Elimde 20 nakit var, kalan 20 içinde parça satışı bekliyorum. Telefona FPPRO teknik serviste ekspertiz yaptırsam çok mu garip olur?

Hocam linklere bakamadım şu an PC'deyim açmıyor ilginç sekilde. Kafanızın rahat olması en önemli detay neden garip olsun yaptırmanız iyi olur.

Hocam linklere bakamadım şu an PC'deyim açmıyor ilginç sekilde. Kafanızın rahat olması en önemli detay neden garip olsun yaptırmanız iyi olur.

1 ay aradan sonra tekrardan merhaba hocam. 😃
Bilgisayar parçaları sattığım için anca ayarlayabildim parayı. 30 bine yakın bir meblağ var şu an. Bu sürede araştırırken S24 Ultra'ya denk geldim. iPhone düşünüyordum normalde ama savunan insanların fikirleri o kadar saçma geldi ki vazgeçtim. 😃
Siz ne dersiniz bu konuda? 15 Pm'den daha iyi bir cihaz ve 6-7 bin lira daha uygun.

Bilgisayar parçaları sattığım için anca ayarlayabildim parayı. 30 bine yakın bir meblağ var şu an. Bu sürede araştırırken S24 Ultra'ya denk geldim. iPhone düşünüyordum normalde ama savunan insanların fikirleri o kadar saçma geldi ki vazgeçtim. 😃
Siz ne dersiniz bu konuda? 15 Pm'den daha iyi bir cihaz ve 6-7 bin lira daha uygun.

Ben de S24U'dan yanayım hocam :)

Merhaba hocam son durum nedir acaba?

Merhaba hocam son durum nedir acaba?
Hâlâ elimdeki parçaları satmaya çalışıyorum hocam. 13900K işlemci ve Z790 Carbon anakart kaldı elimde. Telefon ve ps5 alacağım için elimdeki bütçe bunları satmadan kurtarmıyor.

Telefon için 3-4 bin lira, PS5 için 13-15 bin gibi bir bütçeye ihtiyacım var. Bu iki parça bunları karşılayacak da satamadim gitti.

Hâlâ elimdeki parçaları satmaya çalışıyorum hocam. 13900k işlemci ve Z790 Carbon anakart kaldı elimde. Telefon ve PS5 alacağım için elimdeki bütçe bunları satmadan kurtarmıyor.

Telefon için 3-4 bin lira, PS5 için 13-15 bin gibi bir bütçeye ihtiyacım var. Bu iki parça bunları karşılayacak da satamadim gitti.

Telefon olarak ne dusunuyorsunuz. En son kararınız ne bir de nereden alacaksıniz.

Geri
Yukarı