27 bin TL laptop önerisi

Bütçe
27.000
Ben ve 2 arkadaşım daha kullanıyoruz. Oldukça memnunuz.

Bende bunu almayı düşünüyordum, şu ana kadar bir sıkıntı yaşadınız mı acaba ısınma sorunu vs ve oyunlarda FPS olarak ne veriyor?

Nitro 5 serisi iş görür
Teşekkürler.

Bende bunu almayı düşünüyordum, şu ana kadar bir sıkıntı yaşadınız mı acaba ısınma sorunu vs ve oyunlarda FPS olarak ne veriyor?

Teşekkürler.
Normal bir laptop ne kadar ısınıyorsa o kadar ısınıyor. Aşırı bir ısınma söz konusu değil. FPS olarak Cyberpunk, Minecraft ve CS2 oynuyorum. Cyberpunk'ta 1080p Ultra ayarlarda RTX açıkken 40-80 arası değişiyor. CS2'de 150-200 arası diyebilirim. Minecraft'tan söz etmeme gerek yok sanırım shaders olmadan 600 falan :D Ama Complementary adlı shaders'ı kullanıyorum ve en yüksek ayarlarda 120 ila 200 arası değişiyor yerden yere.
Yaşadığım tek sıkıntı menteşede ufak bir gıcırdama problemi var benimkinde. Diğer arkadaşlarımda yok, benimkinde bir sıkıntı var sanırım. Yarın servise yollayacağım. Onun dışında performans olarak herhangi bir problemim yok.

Normal bir laptop ne kadar ısınıyorsa o kadar ısınıyor. Aşırı bir ısınma söz konusu değil. FPS olarak Cyberpunk, Minecraft ve CS2 oynuyorum. Cyberpunk'ta 1080p Ultra ayarlarda RTX açıkken 40-80 arası değişiyor. CS2'de 150-200 arası diyebilirim. Minecraft'tan söz etmeme gerek yok sanırım :D Ama Complementary adlı Shaders'ı kullanıyorum ve en yüksek ayarlarda 120 ila 200 arası değişiyor yerden yere.
Yaşadığım tek sıkıntı menteşede ufak bir gıcırdama problemi var benimkinde. Diğer arkadaşlarımda yok, benimkinde bir sıkıntı var sanırım. Yarın servise yollayacağım. Onun dışında performans olarak herhangi bir problemim yok.

Teşekkürler yardımın için sanırım bu laptopu alacağım :)

Teşekkürler yardımın için sanırım bu laptopu alacağım :)
Hayırlı olsun hocam. Bundan önce bir Victus 15 almıştım ama performans olarak zayıf kaldı buna kıyasla. Ben de iade edip bunu aldım. Bu fiyatlara pek daha iyi cihaz bulamadım şahsen.

Hayırlı olsun hocam. Bundan önce bir Victus 15 almıştım ama performans olarak zayıf kaldı buna kıyasla. Ben de iade edip bunu aldım. Bu fiyatlara pek daha iyi cihaz bulamadım şahsen.

En iyisini yapmışsınız hocam burada Instagram paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama eğer instagramınızı verirseniz daha detaylı konuşabiliriz laptop konusunu.

Geri
Yukarı