27 bin TL laptop önerisi

Bu fiyattaki sisteme sahip laptop bu oyunlar için iş görür mü? Oyun gereksinimlerine baktığım zaman da birçoğunda minimum ve önerilen 16, bilemedin 12. Yazdığım oyunlarda da 8gb ram isteyen yok diye hatırlıyorum. Şimdi tutupta 8gb ramli bir laptop alırsam istediğim gibi oynayamam.
Hocam gayet iş görür. 8 GB RAM biraz sıkıntı ancak aldıktan sonra kendiniz ekleyebilirsiniz yada Victus'u alın. Hem 16 GB RAM hemde RTX4060 var. Victus ile güzel oynanır ama 40K'lık ile daha iyi oynanır elbette. Bu size bağlı bir şey.
Tavsiye 1
Tavsiye 2
Hocam geç gördüm hakkınızı helal edin. Bütçeyi arttırabilirseniz Tavsiye 2 daha iyi performans verir. Tavsiye 1 de işinizi görür.
Hocam ikisi de alınmaz.

Hocam gayet iş görür. 8 GB RAM biraz sıkıntı ancak aldıktan sonra kendiniz ekleyebilirsiniz ya da Victus'u alın. Hem 16 GB RAM hem de RTX4060 var. Victus ile güzel oynanır ama 40K'lık ile daha iyi oynanır elbette. Bu size bağlı bir şey.

Hocam ikisi de alınmaz.

8 GB RAM ekletmek mi? İnsanları yanıltmayalım MSI Victusa 1000 basar.

Burada marka kıyaslamıyoruz siz insanları yanıltmayın. Çocuk gibi gidip bütün yorumlarıma beğenmedim atmışsın bir de. RX5500 öneriyorsunuz. 40 Bin TL'ye 3060 nedir? O paraya 4070'li laptoplar var.

Hayret o 4070'li laptoplar bir halta yaramıyor ama. Ne garip değil mi? Tamamdır hocam en iyisini siz biliyorsunuz.

İyi sosyaller. Bana Max 27k tutacak bir gaming laptop lazım. Amacım oyun oynamak, elektrik elektronik mühendisliğinde okurken kullanmak. Oynayacağım oyunlar arasında biraz yüksek sistem isteyen oyunlar var. (RDR2, Cyberpunk Phantom libarty, Baldur's Gate3, Starfield, Elden Ring, MW2 vs.)
Bu fiyata bunları oynayabileceğim bir bilgisayar var mı? Yoksa 35k üstünde mi oynanabilir bu oyunlar?

Hocam bunu oneririm.

Hocam bunu oneririm.
Hocam aynısının 4060 versiyonunu attım ama RX5500 ve 40 binlik 3060 MSI'lar daha iyiymiş(!).

Geri
Yukarı