27 bin TL laptop önerisi

TonyStarkJR

Femtopat
İyi sosyaller. Bana Max 27k tutacak bir gaming laptop lazım. Amacım oyun oynamak, elektrik elektronik mühendisliğinde okurken kullanmak. Oynayacağım oyunlar arasında biraz yüksek sistem isteyen oyunlar var. (RDR2, Cyberpunk Phantom libarty, Baldur's Gate3, Starfield, Elden Ring, MW2 vs.)
Bu fiyata bunları oynayabileceğim bir bilgisayar var mı? Yoksa 35k üstünde mi oynanabilir bu oyunlar?

Hocam Excalibur ve Monster dışında her şeyi alabilirsiniz. HP taraflarına yönelebilirsiniz
Demeye çalıştığım şey bilgisayar bulamadım bana yardım edin demek değildi. Bu fiyattaki sisteme sahip laptop bu oyunlar için iş görür mü? Oyun gereksinimlerine baktığım zaman da birçoğunda minimum ve önerilen 16, bilemedin 12. Yazdığım oyunlarda da 8gb ram isteyen yok diye hatırlıyorum. Şimdi tutupta 8gb ramli bir laptop alırsam istediğim gibi oynayamam.

Demeye çalıştığım şey bilgisayar bulamadım bana yardım edin demek değildi. Bu fiyattaki sisteme sahip laptop bu oyunlar için iş görür mü? Oyun gereksinimlerine baktığım zaman da birçoğunda minimum ve önerilen 16, bilemedin 12. Yazdığım oyunlarda da 8 GB RAM isteyen yok diye hatırlıyorum. Şimdi tutupta 8 GB RAM'li bir laptop alırsam istediğim gibi oynayamam.

Neden iş görmesin? RAM 16 GB, ekran kartı 3060 veya üstü olsun yeter.

Tavsiye 1
Tavsiye 2
Hocam geç gördüm hakkınızı helal edin. Bütçeyi arttırabilirseniz Tavsiye 2 daha iyi performans verir. Tavsiye 1 de işinizi görür.

Tavsiye 1 İnceleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiye 2 İnceleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Tavsiye 1
Tavsiye 2
Hocam geç gördüm hakkınızı helal edin. Bütçeyi arttırabilirseniz Tavsiye 2 daha iyi performans verir. Tavsiye 1 de işinizi görür.

Tavsiye 1 İnceleme:

Tavsiye 2 İnceleme:

1. Bilgisayarda Biraz yazılımla uğraşmak istiyorum birde Oyun oynamak işimi görür mü sizce

Geri
Yukarı