27" G-SYNC monitör önerisi

• Konuyu başlatan kanfur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 454
Bunda zaten G-Sync de var onda sıkıntı yok. Benim sıkıntı siyahları. Siyahları sağlam olan ama bu bendeki monitörden de düşük olmayan enlerde bir monitör marka fark etmez.

Yok hocam ben G-Sync şart dediğiniz için bunu attım. Boşuna özellikle G-Sync monitör alacağım diye uğraşmamanız için.

Aynı monitörü bende kullanıyorum ama dediğin kadar siyahları kötü değil bende. IPS monitörler genel olarak siyah performansı VA monitörler kadar iyi değil maalesef.

Burada bir kaç monitör önerebilirim ama sen yine de bir bütçe belirt bence, çünkü şuan elindeki monitörden iyi olanlar 15K'dan başlıyor en az.

FreeSync Monitörlerde NVIDIA G-Sync Açma Rehberi hocam FreeSync monitörlerde de G-Sync açabilirsiniz.
AdaptiveSync olmayan monitörlerde olmuyor bildiğim kadarı ile.

Yok hocam ben G-Sync şart dediğiniz için bunu attım. Boşuna özellikle G-Sync monitör alacağım diye uğraşmamanız için.
Teşekkürler. Benimkinde nano ips var renkler çok doğru ve iyi.ışığıda. ama siyahlar rezalet.ışığı kıssamda çok düzelmiyor.en son bir teknoloji vardı bu ips de adı aklıma gelmedi öyle bir şey olabilir aslında ama

Teşekkürler. Benimkinde nano IPS var renkler çok doğru ve iyi. Işığıda. Ama siyahlar rezalet. Işığı kıssamda çok düzelmiyor. En son bir teknoloji vardı bu IPS de adı aklıma gelmedi öyle bir şey olabilir aslında ama

Monitör ayarlarından Black stabilizer ayarını değiştirebilirsiniz. Ben en güzel değer 55 diye hatırlıyorum. Siz deneyip beğendiğinizde tutun.

Bir de bütçe belirtirseniz öneri yapabiliriz. Fakst yüksek Hz değerine sahip VA ve 4K olan monitörler çok pahalı. Bence şu anki monitörünüz iyi. Sırf siyah renkler için değiştirilmemeli.

Monitör ayarlarından Black stabilizer ayarını değiştirebilirsiniz. Ben en güzel değer 55 diye hatırlıyorum. Siz deneyip beğendiğinizde tutun.

Bir de bütçe belirtirseniz öneri yapabiliriz. Fakst yüksek Hz değerine sahip VA ve 4K olan monitörler çok pahalı. Bence şu anki monitörünüz iyi. Sırf siyah renkler için değiştirilmemeli.
Haklısın evet.siyah dışında o kadar iyi ki. Black stabilize yi düşürüp deneyeceğim bak onu unutmuşum sadece ışığı azaltıp denemiştim

Haklısın evet.siyah dışında o kadar iyi ki. Black stabilize yi düşürüp deneyeceğim bak onu unutmuşum sadece ışığı azaltıp denemiştim
O ayar tam olarak ne işe yarıyor bilmiyorum. Yani oyunlarda karanlık yerleri tam göreneyince o ayarı değiştiriyordum, sizin de işinize yarayacaktır.

Geri
Yukarı