27 inç 1080p çok rahatsız eder mi?

Bütçe biraz artarsa:

Bu arada ekran kartım 3060 Ti sizce 2kda sorun çıkarır mı?(ileride yükselteceğim)

G2722HS'den memnun musunuz?

Memnun sayılırım son zamanlarda ekranın ortasında bir adet kirmizi piksel çıktı siyah üzerinde gözüküyor sadece.

IMG_20230618_194900.jpg

Dell servisini aradım değişim sağlayabileceklerini söylediler sonbaharda gönderip değişim yaptıracağım.

Gerçekten ilgiliydi benimle konuşan kişi memnun kaldım diyebilirim görüşmeden.

Ne kadar ileride yükselteceğinize bağlı. Şu anda medium-high grafiklerde DLSS ile birlikte son çıkan oyunları oynarsınız.

Attıklarınız arasında en çok tavsiye ettiğiniz, renk olarak üzmeyen, IPS glow veya ışık sızması az olan model hangisidir?

Attıklarınız arasında en çok tavsiye ettiğiniz, renk olarak üzmeyen, IPS glow veya ışık sızması az olan model hangisidir?

Bu arada kasam, ekran kartım, anakartım, Power Supply'im Full ASUS TUF serisi, monitörüde TUF alıp takım yapmak mantıklı olur mu sizce.

Son düzenleme:

Işık sızması ve IPS glow şans işi. Aynı model olsa bile 2 farklı ürün çok farklı IPS Glow ve ışık sızması düzeylerine sahip olabilir. Attıklarım arasından en iyisi M27Q modelidir. Bütçe çıkıyorsa onu tercih etmenizi öneririm.

Bu arada kasam, ekran kartım, anakartım, Power Supply'im Full ASUS TUF serisi, monitörüde TUF alıp takım yapmak mantıklı olur mu sizce.

Eğer böyle şeylere önem veriyorsanız TUF olan monitörü tercih edebilirsiniz ama dediğim gibi M27Q daha iyi bir monitör.

Işık sızması ve IPS glow şans işi. Aynı model olsa bile 2 farklı ürün çok farklı IPS glow ve ışık sızması düzeylerine sahip olabilir. Attıklarım arasından en iyisi M27Q modelidir. Bütçe çıkıyorsa onu tercih etmenizi öneririm.

Eğer böyle şeylere önem veriyorsanız TUF olan monitörü tercih edebilirsiniz ama dediğim gibi M27Q daha iyi bir monitör.

İyi olmasının sebepleri nedir ne gibi özellikler sunuyor diğerlerinden farklı?

İyi olmasının sebepleri nedir ne gibi özellikler sunuyor diğerlerinden farklı?

Bu sitede anlatıyor. Attığım TUF monitörün pivot olan modeliyle bir karşılaştırmasını gösteriyor.

Burda da G27Q ile karşılaştırması var.

Bu sitede anlatıyor. Attığım TUF monitörün pivot olan modeliyle bir karşılaştırmasını gösteriyor.

Burada da G27Q ile karşılaştırması var.

Biraz araştırdım ve 2K'yı 1080P'ye çekersek görüntünün çok kötü olabileceğini öğrendim. Bana 1080p 27inç bir monitör önerir misiniz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı