27 inç 2K monitör tavsiyesi

1-1.5 ay sonra toplayacağım gibi, para mevzusundan dolayı. 60000 civarı düşünüyordum baştan ama 70e kadar çıkmaya karar verdim. Mouse hariç bütün ekipmanları da alacağım için 60'ta kapatamıyordum hesabı.
Bu bütçeye 4080 ve r7 7700 sistem dizilir bence sistem alacağınız zaman yine konu açın.

Hocam ben tavsiyemi verdim ama ne denir. Siz en zor değiştiriceğiniz parçayı hiç umursamayıp en kolay değiştirilebilecek parçalara bu kadar focus olmanız tamamen hata dediğim gibi gidip sırf daha tam oturmamış DDR5 platformu için kendinizi bu kadar paralamanız saçma çok isterseniz 14. nesil Intel işlemciler yolda gelince geçersiniz. Gainward kartlar için de şunu söyleyebilirim hangi miningci veya oyuncu arkadaşım aldıysa pişman kart ilk aylarda soğuk çalışsa da çok kısa zamanda fazla ısınmaya başlıyor. Termal padleri ve macunları çok dandik Miningci arkadaşım 2 defa termal bakım yapmak zorunda kaldı 6 ayda Gainward kartlara. Alırsınız elinizde patlar. Ayrıca 2. Elde de ben Gainward alan çok nadir gördüm 2. Elci arkadaşım Gainward kart almayı bırakatı takaslarda elinden çıkaramıyor diye. Dediğim gibi benim tavsiye ettiğim sistemi alın. 14. nesil Intel işlemciler gelince işlemci değiştirirsiniz. Zaten şu anki AMD 7000 serisinden de daha performanslı olacaktır o işlemciler.

Bu sistem nasıl bir bak bence.

Hocam bu sistem olur işte bu gözümden kaçmış hatta bayağı uygun fiyatı İtopya'ya baktım fakat göremedim nedense.

Hocam bu sistem olur işte bu gözümden kaçmış hatta bayağı uygun fiyatı İtopya'ya baktım fakat göremedim nedense.
sadece 700Tl farka ramleri corsair dominatör yapsın yeterli olur.

Hocam bu sistem bayağı iyi duruyor da bana çok ucuz geldi bu parçalara. Hem @Jesus Wicked'un dediği gibi ekran kartı gözükmüyor, sadece başlığında Gigabyte GeForce RTX 4080 eagle OC yazıyor hem de kasa güç kaynaksız ve güç kaynağı ekleme kısmı da gözükmüyor.

Acaba bir sorun var mı sitelerinde.

Hocam bu sistem bayağı iyi duruyor da bana çok ucuz geldi bu parçalara. Hem @Jesus Wicked'un dediği gibi ekran kartı gözükmüyor, sadece başlığında Gigabyte GeForce RTX 4080 eagle OC yazıyor hem de kasa güç kaynaksız ve güç kaynağı ekleme kısmı da gözükmüyor.
Hocam arayın sorun eğer sistem satıştan kalmamış derlerse de benim dediğim sistemi alın. 14. Nesil intel işlemciler yolda 7000 serisi işlemci DDR5 alcam diye boşa kendinizi hırpalamış olursunuz. İntel işlemciler gelince DDR5 sisteme geçer elinizde kar olarakta kaliteli bir 4080 kalmış olur.

Hocam arayın sorun eğer sistem satıştan kalmamış derlerse de benim dediğim sistemi alın. 14. nesil Intel işlemciler yolda 7000 serisi işlemci DDR5 alacağım diye boşa kendinizi hırpalamış olursunuz. Intel işlemciler gelince DDR5 sisteme geçer elinizde kar olarak da kaliteli bir 4080 kalmış olur.

Hocam zaten 7900x3D gayet güçlü bir işlemci artı sistem de DDR5. ama sitede bir bug falan var bence. Çünkü hazır sistemler - GPU model - GeForce RTX 4080 yapınca bu sistem çıkmıyor ve ekran görüntüsünde görüldüğü gibi 7700X - RTX 4080 ve 13900KF - RTX 4080 fiyatlarına bakınca bu fiyata ihtimal vermiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-20 000740.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-20 000740.png
    226,3 KB · Görüntüleme: 9

Yeni konular

Geri
Yukarı