27 inch 2K IPS monitör önerisi

Betaplus sanırım Gaming.gen.tr'nin diğer satış platformlarındaki ismi.

Bu monitörü ilk defa İtopya dışında bir yerde görüyorum. Gaming.gen.tr'ye de gelmiş.
Konuyu açan arkadaş bunu alabilir.

Manşet oldu zaten monitör. Aktif olursa alma şansı var. Yoksa stok kaçırabilir. Süpürüyor millet iyi ürün gördüğünde.

Betaplus sanırım Gaming.gen.tr'nin diğer satış platformlarındaki ismi.

Bu monitörü ilk defa İtopya dışında bir yerde görüyorum. Gaming.gen.tr'ye de gelmiş.
Konuyu açan arkadaş bunu alabilir.

Bu siteyi ilk defa görüyorum. Bilginiz var mı ölü piksel falan çıksa iade de sıkıntı olur mu?

Edit: Hepsiburadadan alacağım bu fiyat aralığında başka model önerisi olan var mı?

Son düzenleme:
Bu siteyi ilk defa görüyorum. Bilginiz var mı ölü piksel falan çıksa iade de sıkıntı olur mu?

Edit: Hepsiburadadan alacağım bu fiyat aralığında başka model önerisi olan var mı?
Gaming.gen.tr genel olarak tavsiye edilen siteler arasında ama ben garantisini bizzat deneyimlemedim.

Yine de üründe bir sorun olursa Gaming.gen.tr yerine Dell desteğine güvenmeniz daha mantıklı olacaktır. Servisi iyiydi Dell'in.

Gaming.gen.tr genel olarak tavsiye edilen siteler arasında ama ben garantisini bizzat deneyimlemedim.

Yine de üründe bir sorun olursa Gaming.gen.tr yerine Dell desteğine güvenmeniz daha mantıklı olacaktır. Servisi iyiydi Dell'in.
Teşekkür ediyorum. Başka model öneriniz var mı fiyat aralığım için yoksa bu modeli sipariş vereceğim.

Benim bildiğim VG27AQ modelleri dışında yok.
Dell'i alabilirsin gayet iyi ürün. Aldığında birkaç renk düzenlemesi yaparsan biraz daha doğruluklu görüntü alabilirsin.
Hocam peki siz VG27AQ ve dell arasında kalsanız hangisini tercih ederdiniz?

Dell S2721DGFA aldım arkadaşlar 2 gündür kullanıyorum. Monitör hakkında sorusu olanlar sorabilir yardımcı olmaya çalışırım.

Son düzenleme:
Hocam peki siz VG27AQ ve dell arasında kalsanız hangisini tercih ederdiniz?

Dell S2721DGFA aldım arkadaşlar 2 gündür kullanıyorum. Monitör hakkında sorusu olanlar sorabilir yardımcı olmaya çalışırım.
13 bin TL olmuş nasıl alalım kral 8 k ise alayım diyordum cok tavsiye ediyorlardi

Geri
Yukarı