27" IPS monitör önerisi

Bütçe
5500

qwessus

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam bildiğiniz üzere bugün Kara Cuma fiyatlar da iyiye geliyor.

Gönül isterdi ki QHD monitör alalım ama FHD ile yetinmem gerekiyor sanırsam :D

Bende laptop olduğu için ve hem rekabetçi hem de hikayeli oyun oynamayı sevdiğim için bir tane daha monitöre ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.
27" IPS istiyorum QHD monitörler çok pahalılar o yüzden bana FHD önerir misiniz?
144HZ-180Hz arasında olmalı bence ama ana ekranım halihazırda 165Hz o yüzden diğeri de 165 olmalı mı acaba diye düşünüyorum.
Az önceki mantığa göre almam şart olsaydı almak istediğim monitörü 2K QHD almam gerekirdi çünkü laptop monitörüm bu özelliklere sahip :D

Bir de birkaç sorum var.
Mesela bu monitör 0.5ms-2ms destekli bu ne anlama geliyor 2ms yapmışlar da satmak için mi kandırıyorlar?

Sadede gelirsek hem hikayeli signleplayer yüksek grafik ayarlı oyunları oynayabileceğim hem de shooter oyunlarda işime yarayacak bir monitör alacağım.
Bu yüzden VA panel istemiyorum bütün önerilerine açığım :D

Çok çok teşekkürler şimdiden efendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paylaştığın monitör yanıltıcı özellikleriyle satış stratejisi izlemiş. Gerçek 1 ms GtG bile değil. Eğer butceni artirabilirsen FHD çözünürlükte gerçek 8 bit 400 nit parlaklığa çıkabilen bu monitörü onerebilirim.

Bütçe sıkıntısı varsa bunu alabilirsin.

Paylaştığın monitör yanıltıcı özellikleriyle satış stratejisi izlemiş. Gerçek 1 ms GtG bile değil. Eğer butceni artirabilirsen FHD çözünürlükte gerçek 8 bit 400 nit parlaklığa çıkabilen bu monitörü onerebilirim.

Bütçe sıkıntısı varsa bunu alabilirsin.

Bu monitör hakkında ne düşünüyorsun?
Bunu almaya çok yakınım.

Yeni konular

Geri
Yukarı