270 TL klavye önerisi

BurakC

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
Everest'in modelini bile bilmediğim 20 lira olan indirim kuponuyla 2 TL'ye aldığım klavyeyi kullanıyorum. :D

Klavye önerisi gerekiyor yakın zamanda bilgisayar aldım söylemesi ayıp.
Klavyeyi de değiştirmeyi planlıyorum. Mouse olarak idare edecek G300s var.
Renk zorunlu değil.Olursa tatlı olabilir ama ayarlanabilen rengi değişen ya da en azından kısılabilen türden olursa iyi olur.

Gümgümgüm ses çıkartmasına gerek yok :D
Malzemesi kaliteli , göze hitap eden ve özellikle diğer tuşlara nazaran dingidi dingidi diye sallanan içi boş hissiyatı veren space tuşu olan klavye önermezseniz sevinirim.
Çok şey istediğimin farkındayım kusura bakmayın fakat ilk defa klavyeye bu kadar fazla para vereceğimden güzel bir şey almak istiyorum.

CS GO League of legends ve diğerleri başta olmak üzere;
her türlü oyunu oynarım ve gündelik kullanımım için alıyorum bilek desteği şart değil.

Elbette set olup olmaması önemli değil yine de klavye önerisi aldığımı unutmamanızı rica ediyorum.

Coolermaster Devastator II
Coolermaster MasterKeys Lite L

Lütfen sizde ekleyin ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim klavye satın alırken dikkat ettiğim özellikleri geri bildiriminden vs. ziyade küçük olması oluyor.Bu nedenle Logitech G410 kullanıyorum.Size de benzer boyutlarda Zalman ZM-K500 ü tavsiye edebilirim.Bunun yanında benim mekanik ile işim yok bana konforlu bir klavye öner diyorsan Logitech G213 ü tavsiye edebilirim.İyi forumlar
Bu arada, bu tür ürünleri denemeden almanızı tavsiye etmem
klavye ve mouse un kullanımda ele rahat oturmaları ve rahat hissettirmeleri önemlidir

G610 Ve G710+ 400Tl nin üzerinde ürünler
Fakat şu an bir çok mağaza da yılbaşı indirimi devam etmekte
Yakın tarihte alınacaksa seçenek olabilirler tabii

G610 Ve G710+ 400Tl nin üzerinde ürünler
Fakat şu an bir çok mağaza da yılbaşı indirimi devam etmekte
Yakın tarihte alınacaksa seçenek olabilirler tabii
Şu anda ki durumdan konuşuyoruz zaten. Ayrıca normal dönemlerde de G710+ 300 TL civarlarında bulunabiliyor. G610 da şimdi ciddi indirim var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı