270 TL Mekanik Klavye Önerisi

TalhaDUTGUN

Hectopat
Bunlardan hangisini almam uygundur sizce?

1- Sharkoon Skiller mech sgk3 blue switch
2- Rampage KBR-19 manly
3- James Donkey 619
4- Frisby FK-G55QU

James Donkey alma taraftarıyım ama yine de bir sormak istedim, bunlardan kullananlardan öneri almak istedim.

Bundan var bende gayet güzel. Tavsiye ederim.
2 Ay oldu yaklaşık.
Tesekkurler hala dusunuyom baska yorumlarida bekliyorum, yazin daha iyi klavye ve mouse falan alcam onun icin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sharkoon ürününü kullanıyorum ve onu almanızı tavsiye ediyorum yazdığınız diğer markalar alınmaz. Veya aydınlatma takıntınız yoksa Gk-K83 alabilirsiniz Cherry MX Red bulunuyor switch olarak.

Arkadaşın dediği gibi K83 önceliğiniz olsun o fiyata o hissiyattan iyisi yok. Sunduğun seçeneklerden switch olarak en güzeli James Donkey 619 ama markaya güven yok. SGK3 güzel tercih olabilir.
Aga ben Gamebooster G5 Defender aldım ama caps tuşu ara sıra basmıyor. İtopyaya ulaşamıyorum. Maillere geri dönüş yapmıyorlar ve telefonda otomatik kayıt konuşuyor. Ne yapmam gerek?

Sharkoon ürününü kullanıyorum ve onu almanızı tavsiye ediyorum yazdığınız diğer markalar alınmaz. Veya aydınlatma takıntınız yoksa Gk-K83 alabilirsiniz Cherry MX Red bulunuyor switch olarak.
Kullanmadandirek yazıyorsunuz yok berbat, yok çöp. Kardeşim hem klavyem hem mouse rampage kral gibi kullanıyorum.
225₺'ye Cherry MX Red Switch kullanan Gigabyte Force K83 varken başka klavye almak pek de mantıklı değil.

Işık olsa bende direk alırdım. :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı