270 TL mekanik klavye önerisi

Fazla para verip almaya değermi okul zamanı fazla oynamıyacağım haftasonları bide haftaiçi az saat bide evde kardeşimde var oda böyle arkadaşlarından rgb görmeye alışkın ama bende mekanik bide rgb aldım çok kararsız kaldım klavyeyi yarın alıcağım.bunu almayı önerirmisiniz yani

RGB diye hurda almayın. Biraz bütçe artırıp Cooler Master MasterKeys Pro L White öneririm.
başka önerebileceğin bir klavye varmıdır ?

Sırf RGB hevesi yüzünden size hurda bir ürün önermem. Beyaz Ledli Cooler Master MasterKeys Pro L ürünü öneririm sizi üzmez aydınlatması güzel.

Peki mekanik klavyeden beklentiniz nedir ? Mesela sadece oyun içinse ve sessiz olmasını ve ele yapışsın istiyorsanız Brown Switch öneririm. Ama biraz havalı ses çıkarsın istiyorsanız Red Switch tavsiye ederim. Ama Red ve Brown Switch biraz pahalı gelebilir o yüzden White Switch öneririm Red'e yakındır sadece biraz daha ses çıkartır.

Yazı için Blue tercih edin ama Blue aşırı fazla ses çıkartır Green daha sessiz ve oyun amaçlıdır.

Oyun için Red, Brown, White tercih edin ama bu fiyata White iyi gider. Deneme şansınız varsa deneyin, White kullanıcısı olarak tavsiye ederim hissiyatı güzel.

Peki mekanik klavyeden beklentiniz nedir ? Mesela sadece oyun içinse ve sessiz olmasını ve ele yapışsın istiyorsanız Brown Switch öneririm. Ama biraz havalı ses çıkarsın istiyorsanız Red Switch tavsiye ederim. Ama Red ve Brown Switch biraz pahalı gelebilir o yüzden White Switch öneririm Red'e yakındır sadece biraz daha ses çıkartır.

Yazı için Blue tercih edin ama Blue aşırı fazla ses çıkartır Green daha sessiz ve oyun amaçlıdır.

Oyun için Red, Brown, White tercih edin ama bu fiyata White iyi gider. Deneme şansınız varsa deneyin, White kullanıcısı olarak tavsiye ederim hissiyatı güzel.
FPS Oyunlarını tercih ediyorum Red switch tercihim ama evdeki kardeşim rgb istiyince olay başkaya gidiyor yoksa bende Cooler Master MasterKey Pro L White LED Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA almak istiyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı