270 TL'ye klavye, mouse ve gamepad önerisi

EmreYildiz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar 120 TL'ye klavye, 100 TL'ye PC için kablolu gamepad(oyun kolu) ve 50 TL'ye mouse alacağım(bundan 2 tane bıraktım) beğendiklerimi aşağıya bıraktım sizce bunlar bu fiyata göre iyi midir? Aynı fiyatta önerileriniz varsa alabilirim mesela 120-130 TL'ye klavye önerisi veya 100 TL'ye kablolu /kablosuz PC için gamepad önerileri vs. verebilirsiniz şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Rampage illetinden uzak durun.

Merhabalar 120 TL'ye klavye, 100 TL'ye PC için kablolu gamepad(oyun kolu) ve 50 TL'ye mouse alacağım(bundan 2 tane bıraktım) beğendiklerimi aşağıya bıraktım sizce bunlar bu fiyata göre iyi midir? Aynı fiyatta önerileriniz varsa alabilirim mesela 120-130 TL'ye klavye önerisi veya 100 TL'ye kablolu /kablosuz PC için gamepad önerileri vs. verebilirsiniz şimdiden teşekkürler.

Gamepadi kendim kullanıyorum. Kısaca artılarından eksilerinden bahsedeyim gamepadin. Tutuş hissiyati çok güzel plastik DS3 kollarına gore elinizi çok rahat ettiriyor. Analoglar güzel sol analog biraz kenarlara sürtüyordu en başta fakat rahatsız edici veya kontrolu engelleyici şekilde değil. DS3'den geçicekseniz yuvarlak tuşlar size biraz yüksek gelebilir fakat alısması zor değil. L2 ve R2 tuşları biraz yumuşak bundan hoşlana dabilirsiniz hoşlanmaya dabilirsiniz. Ürün tak çalıştır driverı var sitesinde fakat kurmadan da sorunsuz oynayabilirsiniz. Titreşimi gayet güzel fakat FIFA 21'de titremiyor nedense bunu da belirteyim Rocket League ve birkaç oyunda daha denedim onlarda titredi. Uyum sorunu yok direkt Xbox kolu olarak algılanıyor birçok oyunda sorunsuz kullandım. Eksi yanları USB 3.0 desteği olmaması ve bozulursa garantisinin düzgün bir desteği yok maalesef.

Öneri ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar daha önerisi olan varsa alabilirim
Bu set nasıl fiyatına göre?

Edit: Trust Azor klavye mouse setini sipariş verdim tavsiye için teşekkür ederim arkadaşlar. Gamepad kaldı bir tek onu da Snopy Rampage alacağım sanırım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı