2700 TL Sistem Tavsiyesi

Rx 570 sıkıntılı değil. 1000 de bir her şeyde sprun çıkabilir. Lütfen ürünü kötülemeyin. Resmi olarak sorunu kabul görse zaten piyasada olmazdı

Vatandan vazgeçtiğimi zaten söylemştim. Bi arkadaş
R5 2600 vs rx 670 nitro sistem bulmuştu O sisteme ek bir PSU tavsiyesi istemiştim.
Konunun tamamını okumadım ama güzel sistem bu paraya bulduysa.
600W sertifikalı PSu ileriye dönük olur. Önermişlerdir zaten şu an mobilim ben.
Rx 570 sıkıntılı değil. 1000 de bir her şeyde sprun çıkabilir. Lütfen ürünü kötülemeyin. Resmi olarak sorunu kabul görse zaten piyasada olmazdı
Kötülemedim Wattman hatasını bilmeyen kalmadı.

Sizce bu nasıl ? (Modeli gösterme amaçlı vatandan ss aldım)
Screenshot_20190720-230945.jpeg

lduğundan yola çıkarak Pulse OC ekledim. Bütçeyi 90 TL aşabilecekseniz tabi ki Nitro alın, anl
Sıkıntıların var heralde ben nerede 2600 alınmaz dedim? Bi göz doktoruna görün iyi olur. Adam vatandan alacak 700 liraya 2600 bulabiliyorsa alsın gidip başka sitelerden 2600 önermesini bizde biliyoruz Vatan şartı koymuş bütçesi de ortada.
Arkadaşı vatan dan vazgeçirmeyi başardık 2700 TL ye toplanabilecek parçalardan bahsediliyor 700 TL denmiyor sen daha benim yazdığımı algılayamıyorsun ergen ergen tavırlar sergiliyorsun yardımcı olmaya çalışmayıp kafa karışıklığı yaratma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı