Elektronik ₺279 - IKEA Lanespelare Mousepad

Ürüne demedim zaten. Üstteki mesajları okursanız anlarsınız. IKEA markasına dedim direkt. Mousepad özelinde değil.
Yoo, ürünlere demişsiniz. Hepimiz görüyoruz şu anda, öyle yazıyor.
1715239229715.png

Her markanın kaliteli kalitesiz bir sürü ürünü olur. Burada mousepad özelinde konuşuyoruz. Anlamsız bir yorum olmuş.
Soru: Bu IKEA'nın ürünlerinin çok beğenilmesinin sebebi nedir?
(Mousepad özelinde sorulmamış görüldüğü üzere)

Yoo, ürünlere demişsiniz. Hepimiz görüyoruz şu anda, öyle yazıyor.
Eki Görüntüle 2190716
Üstteki yazdığım sizin içinde geçerli :)
Kendimi bildim bileli IKEA ürünlerini kullandım hepsi premium kaliteli ürünler bir tane sorun yaşamadım sizin sorun yaşamanız o markayı kötü yapmıyor.
Sizin kendinizi bildiniz bileli IKEA ürünleri kullanmanız o ürünleri premium kaliteli ürünler yapmıyor. F/P olabilir ama bu kaliteli veyahut premium demek değil. Marangoz veya mobilyacı bir tanıdığınız varsa (işten anlayan) gidip ona sorabilirsiniz. Demek istediğimi anlamayacağınızı düşündüğümden daha cevap verme gereksiniminde bulunmayacağım. Premium kaliteli ürünlerinizle güzel vakit geçirmeniz dileğiyle :)

Son düzenleme:
Soru: Bu IKEA'nın ürünlerinin çok beğenilmesinin sebebi nedir?
(Mousepad özelinde sorulmamış görüldüğü üzere)

Üstteki yazdığım sizin içinde geçerli :)

Sizin kendinizi bildiniz bileli IKEA ürünleri kullanmanız o ürünleri premium kaliteli ürünler yapmıyor. F/P olabilir ama bu kaliteli veyahut premium demek değil. Marangoz veya mobilyacı bir tanıdığınız varsa (işten anlayan) gidip ona sorabilirsiniz. Demek istediğimi anlamayacağınızı düşündüğümden daha cevap verme gereksiniminde bulunmayacağım. Premium kaliteli ürünlerinizle güzel vakit geçirmeniz dileğiyle :)
Ikea'ya ürün geliştirmiş biri olarak konuşuyorum, en basit keçe ürünler için bile 80 sayfalık şartnameleri olan bir firmadan bahsediyoruz. Bir ürününe kısmen de olsa 10 yıl, 25 yıl garanti verebilmek Türkiye'deki en kaliteli olduğunu iddia eden mobilyacının bile cesaret edemeyeceği bir şey. Ürünler pratik, hafif, birbiriyle uyumlu bir ekosistem oluşturuyor, en etkili noktalardan biri ise satın alma ve karar verme deneyimini güzel kurgulamışlar. Yani ürünlerin fiziksel özellikleri dışında da etkenler var.

Geri
Yukarı